Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz F.E.K.. #115416 üzenetére

    A munkakörülményekhez az tesz hozzá, hogy ha valakinek elküldesz egy feladatot, akkor az csinálja, de legalábbis válaszol. :D Meg ha nem full értelmetlen dolgokat kell tegnapra. :O

    Amúgy az átlag nagyon félrevezető :( De attól még hatalmas eltérés van.

    @KROK640 : "írtam róla nemrégiben, hogy Debrecenben is megugrottak az árak a BMW és az akkugyárak bejelentésével, miközben a kaja sem lett olcsóbb"
    Ennyire tuti nem mentek fel :)

    "Lehet, hogy valamennyivel több embert kellene felvenni, de nem számít, ha nem hagyja ott félév múlva az első szembejövő ajánlatra, "
    Na ezt nem érti a legtöbb vállalkozó, meg managga. Voltam olyan nagy cégnél, ahol ezt belekalkulálták, hogy sok % fluktuáció, csak az nem tűnt fel senkinek, hogy azok az arcok is elfogytak, akik értettek ahhoz, amit szolglátattak, és most azt szívják, hogy olyan színvonaltalan az egész, hogy nem fizetek érte cégek :D

    ""10 éve kint vannak már nyugat európában, nem panaszkodnak""
    Ez a legkeményebb mindig :D

    ON
    Rám ír, hogy megvan-e. Mondom megvan. Foxpost, izé.
    Aszongya erről lenne szó? Betesz képet a hirdetésről, az enyém.
    OK, akkor ő (ár+10k)-ra gondolt. Jó lesz?
    Mondom wtf ember, kevesebbért vna hirdetve!
    De hát akkor ár+10k?
    Hahó, (ár) az ára.
    Nem érti.
    Bemásolom neki a hirdetést. (Hiányos, de amúgy jó lapos, tesz bele ramot, háttértárat, és megyen...)
    Ja, akkor nem kell.

    :D Mennyire lehetett eltévedve?
    Mekkora hiszti lett volna, ha elfogadom az ajánlat, és elpostázom? :D

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

  • KROK640

    veterán

    válasz F.E.K.. #115416 üzenetére

    Persze, gondoltam, hogy van ingyen tea is, mert ahol anno nekem járt ilyen, ott a tea is benne volt a kávé mellett (igazából minden az automatából, tehát a forró csoki is --- BTW idővel korlátozták napi egyre XD ).

    A céges telefon nekem tapasztalatom szerint nem jelent jót, mert akkor állandóan zaklatnak munkaidőn kívül is azon. Bár volt, ahol bent hagytam és nem szóltak érte :D A telefonos voltban meg a "céges telefon" azt jelentette, hogy a főnök vagy én kiválasztott(unk) egy tetszőleges modellt, használtam 2-3-4 hétig (gyakorlatilag magántelefonként ráköltözve) aztán rittyintettem róla egy tesztet a weboldalra - ennek köszönhetően a 2000-es és a 2010-es évek első felének legtöbb telefonjával van valamennyi személyes tapasztalatom - .
    A notebookkal is vigyázni kell, mert ez is jelentheti azt, hogy otthon/útközben is elvárt a dolgozás.

    utazási térítés/cafetéria/ho - ezek tényleg alap dolgok, kivéve a HO. Amikor magánban melózok, akkor ugye magamnak itthon, naná, hogy HO, de még az életben nem dolgoztam olyan cégnél ami akár csak egy nap HO-t is engedett volna (igaz a covid előtt dolgoztam utoljára olyan helyen ahol legalább elméletben megvalósítható lett volna a HO). De errefelé a cafatériát sem nagyon szeretik adni (legalábbis ez volt a tapasztalatom amikor itt még munkát kerestem)

    Open space irodát nem szerettem annyira, ahogy a coworking desket sem. Volt már mindkettő, de volt szerencsém saját irodához is, messze azt szerettem a legjobban :) (több ilyen helyem is volt, az egyiken ráadásul naponta max egyszer kopogtam rám 5 percre)

    " nomeg a főnök, a kollégák..." - ez megint nagyon komoly, coworking deskes hely volt amúgy, ahol olyan főnök volt, hogy a kanál megállt a levegőben a feszkótól, amíg a főnök a közelben volt, és sajnos a kollégák meg egymást nyomták fel minden apró hülyeségért.

    A jó fizetéssel kapcsolatban is igazad van, egy darabig ellensúlyozza a rossz körülményeket, de csak egy darabig.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák