Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz 7Heads Drago #47 üzenetére

    A LineageOs egy kozossegi project, igy nem egy kozponti manager dont arrol, hogy mikor van kesz, es mikor release-elik a termeket, hanem ha valaki berak egy javitast, akkor az kimegy a kovetkezo heten.
    Mindig van mit fejleszteni, javitani.
    En magam soha nem tapasztaltam semmilyen bugot, de mivel egy telefont sokfelekeppen lehet hasznalni, igy biztos vannak olyan helyzetek, amik eseten nem hibatlan a kozosseg altal feljesztett rendszer.

    Egyebkent nem kotelezo frissiteni. Manualisan szoktam bemenni a frissitesek menube es letoltom / telepitem azt, amelyiket kedven tartja. Ha egy evig nem megyek oda be, akkor nem piszkal a telo, hogy frissitsek.

    Az LG-men a LineageOS megjelenese ota fent van, es egy picit sem lassult be, es valszeg a szoftver akksi kezelese javult, mert kb. ugyanannyit bir az akksi evek utan is, mint eleinte.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • #16820480

    törölt tag

    válasz 7Heads Drago #47 üzenetére

    Igen, ilyen fontos. Ha egyszer megszívod majd biztonsági hiba miatt, akkor valószínűleg neked is fontos lesz. Arról nem is beszélve, hogy addig is kárt okozhatsz ilyen magatartással másoknak, ha mondjuk egy biztonsági hiba miatt a te géped is botnet része lesz, és küldi a spamet másoknak, vagy ddos-ol szervereket.
    Egyelőre nincs még erre szabályozás, mert nem veszik igazán komolyan szinte sehol a digitális biztonságot, pedig igen fontos lenne. Én azt nem veszem be, amikor valaki olyannal érvel, hogy "az ő adatait úgyse lopnák el", meg hogy "csak lassul a rendszer a frissítésektől". Az enyém nem lassult egy dekát sem, pedig évek óta rendszeresen frissítem laptopon. Androidon meg nem a biztonsági frissítések miatt, hanem az újabb funkciók miatt szokott lassulni (amit az érvelésed szerint te is telepítenél ugye).

Új hozzászólás Aktív témák