Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz szablya #4 üzenetére

    vannak ingyenes alternativák is.
    felesleges ez a warez vita,... megélhetési bűnözés.
    kár hogy pénzt kocsit kaját nem lehet letölteni a netről. milyen jól élnénk.

    Mobi : de tuddo vannak azok akiknek egyszerüen nem megy. Charli és a csokigyárban charliék hogy éltek? biztos ő is úgy él egyszerüen nincs pénz semmire az internet is valami állami kulturális támogatáson lehet... ha nincs miből költeni akkor nincs miből játékot venni.

    én legutóbb az AVP3-at rendeltem meg... 5kt szerintem megér egy játék. mondjuk ha aztnézzük a minimálbér 12-e.

    [ Szerkesztve ]

  • Drenadar

    veterán

    válasz _Voyage_ #33 üzenetére

    egyetértek. nem kell hírdetni hogy a warez milyen szép és jó.

    amúgy meg ez a letöltésre legális. és ha torrenten kapnak el?

    addig letöltés míg nem terjeszted (torrenten vissza is töltöd). fognak szted vizsgálódni hogy amit leszedtél annak hány bitjét töltötted vissza?.

    jah és nincs olyan, hogy szoftverrendőrség. (bsa-nak az égvilágon semmilyen jogköre nincs, ha gyanu felmerül, azt tudja tenni mint bármelyikőnk, bíróságra megy. Az más kérdés hogy nem megy, inkább megegyezik az elkapott céggel)

    jah és nem értem, minek egy 16 évesnek windows 7 ultimate edition? ugyis feltenné kikapcsolna benne mindent és elmondhatná hogy neki van.

    Jaj még egy dolog.
    Mikor feltelepítünk bármit is a számítógépre... tudjátok ... next next accept. finish.
    Mikor elfogadjuk azt a dolgot amit végfelhasználó feltételeknek hívnak vagy mit. elolvasta bárki is hogy mik vannak benne? hogy miket fogadunk el?
    (Pl hogy a BSA-nak ötelesek vagyunk igazolni a tiszta szoftverünket ... ez persze csak a BSA által ... áááá nem érdekel jó éjt! )

Aktív témák