Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarKoo

    őstag

    válasz twollah #32 üzenetére

    Erre főleg neked nem tudok mit írni. A videó annak van, aki elolvassa a cikket, de ha valaki nem olvassa (nem kötelező olvasni), az le se töltse, ezt szerintem magától adódik. A zene tényleg hiányzik, de ez nem egy videóklipp csak hogy tisztázzuk. Kommentátor minek, ha már a cikket olvasod. A sikítozós tag hagyjuk hogy milyen téren dolgozik, szerintem van már pár év tapasztalata, szóval az hogy egy kézzel fogja meg ilyenek, szerintem ezt egy külső szemlélő nagyon nem láthatja át. Sorjázás azért egy kulccsal csinálta mert minnek kipakolni egy rahedli szerszámot, fel kellett volna vennem, hogy mekkora műhelybe történt a beavatkozás és hány 10 darab orvosi műszer (centrifuga, fagyasztó, hőlégsterilizátor, defibrillátor) volt, szóval ennyit erről, szóval nagy ''rumli volt'' (A lényeg, hogy csak azért dörzsölte meg a cső éleit, hogy a fotón ne legyen csúnya). A mobilt azért nem kapcsolta ki, mert minek, nem gondoltuk hogy pont ebben az 5 percben jönni fog egy sms-s. A végén a zoom tényleg hiányzik, de ez volt a legelső ilyen PH!-s próbálkozás a következő jobb lesz, ha lesz. Végszó, nem munkavédelmi előírásoknak akartunk megfelelni, hanem egy bizonyítékot adni, hogy szétszedtük, megnéztük kipróbáltuk stb. Ezt szintén nem tudod felmérni máskor ki hogy dolgozik, szóval inkább nem mondok semmit, leírtam minden kifogásodra a véleményem! :U

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák