Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz pakriksz #18 üzenetére

    Tudom mire gondolsz, de ha a mikrolag elfogadott fogalom, akkor nevezhetjük laggnak a lightosabb szaggatást is...
    Mikrolag-lag-szaggatás valami ilyesmi fokozatokra gondolok...

    Ha a mikrolag független a hálózati dolgoktol, akkor a lag is lehet olyan mikrolag ami kicsit súlyosabb :)

    (#19) lysgb Talán el lehet jatszogatni úgyis, de én szeretem azt a látványt kapni amit a tervezők megálmodtak., ha már fizetek a játékért. Amúgy ha 1 hétig jatsznal Bf3-at akárcsak medium beállitason Fullhdban 50-60 fpssel, azután tűnne fel a különbség. Ha hozzászoktál az 5800k minőséghez, akkor neked az is elégnek tűnik.
    Ja még annyit, hogy ez nem erösebb az 5800k igp-nél, hiszen a fullos A10 Kaveri is alig erösebb csak valamivel.

    [ Szerkesztve ]

  • Dilikutya

    félisten

    válasz pakriksz #53 üzenetére

    A felsőkategóriás processzornak mindig felsőkategóriás ára volt. Ahhoz képest egy i7-4xxx 80-90 ezres kiskereskedelmi ára még nem is olyan nagy dolog. Pár éve is ennyibe, vagy többe került az ilyen CPU, csak akkor nem egy bruttó minimálbér volt, hanem kettő. Az Intel Extreme Edition procikat meg nem is említem, azok 10 éve is olyan 200 ezer körül voltak, most nem tudom, létezik-e ilyen, biztos van most is hasonló. Sőt, most is 120-ért veszel R9 290X-et vagy GTX970-et, csúcsvideókártya, egy GPU-s volt ennél drágább is valamikor. Egyáltalán nincsenek elszállva az árak a pár évvel ezelőttiekhez képest. 10 éve egy Radeon 9800 Pro is 100 ezerbe kerül.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák