Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsizee

    aktív tag

    Pár mondatban így egy hónapos használat után:
    + akksi jól bírja, működik a gyorstöltés - nekem 18W-os töltőm van
    + talán a tiszta androidnak köszönhetően jobban kezelei az appokat a RAM
    + 2sim 1memóriakártya - gsmarenán hybrid slotot írt, így nagy volt az öröm kicsomagoláskor
    + bluetooth jól működik, jó a hatótáv

    - a fényképezője éjjel használhatatlan, nem zoomol rendesen, nappal átlagos képeket készít - nem szoktam fotózásra használni
    - más fotóalkalmazás összeomlik, el sem indul (CameraMX)
    - nekem a Xiaomiaimhoz képest kevesebb a kijelző fényereje - pedig magasabb nitet ír (elvileg)
    - "szubjektív", hogy az adatforgalmat egy kapcsolóval lehet ki/be kapcsolni, jobban szeretem a külön wifi és mobilinternet kapcsolós megoldást
    - napon nem miindig olvasható a kijelző
    - hiányolom a napi adatmennyiség mérőt/kijelzőt - nekem hasznos dolog, nem kortlátlan az adatmennyiségem, de lehet vele élni

    * a kijelző panda glass
    * hívási hangminőség közeps, a xiaomi telefonjaimot jobb volt a hang
    * jelenleg 12-es android fut rajta

    Mivel én bevezető akciós és kuponos áron vettem, akkor azt mondtam hogya 6/128-as megérte, azt a 165 eurós árat megüti. Nem egy teljesítménybajnok, de netezésre, navigálásra átlagos irodai felhasználásra használható.

    Ha van kérdésetek, szívesen megnézem, letesztelem, megválaszolom.
    u.i.: ez az első motorola mobilom, nincs viszonyítási alapom, csak a profilban fellelhető xiaomi telók

    Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

Új hozzászólás Aktív témák