Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    Gratula!
    Nekem volt PS1 (pontosabban unokatesómnak de kb együtt nőttünk fel), PS2 osztálytársaimnak, ps3 kimaradt (PC masterrace időszak), de egy PS4-re befizettem és nagyon nem bántam meg.

    #6 Igaz nem nekem szólt a kérdés, de hogy én mit köszönök nekik?
    Iszonyat jó élményeket, minőségi játékokat (főként mostani generációban a spider man, uncharted, god of war, detroit (jó, az most jön pc-re is) kategóriás címekért, illetve az egyszerűségért amivel elém rakják az egészet amióta PS a PS.

    Ugyanarra a TV-re van rákötve a ps és a pc is, amióta PS megvan csak akkor játszom PC-n ha stratégia vagy olyan online multi ami PC only, egyébkénk csak is kizárólag PS. Egyszerűen kényelmes, tényleg nincs az hogy jaj most újra kell indítani mert win update van, jó most nvidia driver ment fel a háttérbe és emiatt x játék úgy elkezdett szaggatni mint állat holott előtte vajsima 60FPS-el húzott.
    Plusz PC-n grafika beállítgatása, persze lehet hogy a végeredmény szebb, de fél órám elment azzal és sok esetben ez az össz játékidő amit rá tudnék szánni az egészre egy nap.

Új hozzászólás Aktív témák