Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz madgie #32 üzenetére

    Nőknek pontosan, és szerintem annyira nem is korfüggő a dolog de a méz és málna vagy valamilyen gyümölcs szó hallatán megtetszik nekik (a szilva is gyümölcs de mégsem szeretik, ki érti ezt? :) A barackot sem igazán... :) )
    Nálunk a régi az talán 82-es whiskey, [link] pont ilyen csak már annyi elpárolgott belőle, hogy ahol a legszélesebb csak addig ér benne a nedü :).

    kraftxld: sparban szintén 2e/üveg bár sallangok nélkül, valami zöld színű változatból láttam sokat és volt arany színben is de nagyon nem néztem meg. Akkor jól emlékeztem :)

    bambano: :) nők, nők... baileys és a mézes fütyülős pálinkákra biztosan van jelentkező legyenek 18-80 évesek :)

    ati012: vodka? Szerintem az inkább a jóval fiatalabbak körében futhat, lányoknál pláne narancs-vodka néven de az egy ebédhez annyira nem passzol, szerintem :)
    Szerintem inkább baileyst innának mint vodkát :) A pálinka pedig pont azért jó mert nem korfüggő, azzal pedig, hogy mézes és valami ízesített kicsit könnyedebb is.

    bambano: ez esetben a már korábban írtak ha a pálinka nem passzol.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák