Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz TESCO-Zsömle #33 üzenetére

    És akkro mi az első kedvenc? :B Mondd hogy a Settlers3 lécci :DDD :R
    Mikor kijött a Crysis, 3,4es prescottom volt ati x1950pro-val 2g rammal stb... Szal a S478as platform igen csak teteje volt.. semmi nem akasztotta meg 1440ben.. akkor volt menő a TDU a COD4 az NFS most wanted, stb... a DIRT volt amihez kevés volt a 4GHz-re tornázott proci.. mondom sok játékról mondták a hatalmas gépigényt, az én elavuló félben lévő konfigomon akkor is ment szépen, ez is fog.. feltoltam szokás szerint mindent plafonra, csuma élsimítás stb.. jahh kaptam vagy 8FPS-t :DDD uhh ez tényleg kemény. na akkor vissza az élsimítást.. még mindíg csak 10-12FPS, na akkor a max részletességet HIGH-ba akkor már volt 15-17FPS, is végül MEdium/HIGH kevert felbontásal vittem végig 18-20FPS-el :DDD volt hogy 12re lement de lesz*rtam úgy toltam... akkor határoztam el, hogy csinálok egy gépet, egy LGA775-öt amiből szintén amaxot fogom kihozni persze apránként, elterveztem bele a 4magos procit 3870CF-et stb, de ez már egy másik sztori... szal meglett az új gép, s 2008 tavaszán a HD3870... na most adok én a pofályának, tuti el fog menni maxon... hát a nagy francokat, HIGH részletességgel be kellett érnem :O aztán okosan beszereztem egy nem tervezett 4850et ami máig megvan, de persze az is kevés ahhoz hogy max élsimításssal élvezhessem a játékot, sőt a maximális részletességhez is sokszor kevés... most hogy meglett a CF, és a 2 szénné hajtott 4850 már bírja a tempót, maximális részletességgel...
    Én valahogy úgy fogom fel ezt a játékot, hogy egy 2009/2010-es jűtékot adtak ki 2,5évvel korábban ,hogy bele kóstolhassunk, hogy miylen játék is lesz pár év múlva... hisz a grafikája máig a legjobb, szóval egy idei/jövőre megjelenő játékkal is fel tudja venni grafikai szinten a versenyt :R
    ,,no name"! Win7 alatt 20FPS is megvolt, de mivel csak 128MB saját memóriája van a VGA-nak így elég hiányos a textúra :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák