Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz arn #9 üzenetére

    Te kicsit nagyon el vagy tévedve,de még sokan mások is ha neked az a jó élet,hogy mindenki robotol valami szarért,hogy elméletileg kényelembe és jobb életben és ál biztonságban éljen.Közben meg a fejlődéssel nő a lelki betegek száma depressziósak,szorongók,stb aztán egyéb más betegségben szenvedők,meg stresszes emberek száma.Értem én autót meg telefon,meg okos otthon meg utazgatás repülővel ide oda meg sorolhatnám de az biztos,hogy nem ez a jobb az emberiségnek csak az agyak már teljesen ki lettek mosva.Az emberiség meg sosem fog változni mert csak a szaros pénzig tudnak eljutni a kisemberek meg fel sem fogják mi folyik körülöttük magasabb hatalmak által amiről sokan még csak nem is tudnak vagy nem is hajlandóak tudomásul venni.Ennél a szarnál ami most van a világban ezerszer lehetne jobb az emberiség sorsa,de sosem lesz ezt is elárulom mert az emberiség alkalmatlan erre.Meg ez az ettől van több pénzünk duma is egy nagy baromság,több pénze inkább azoknak van akiké egy egy vállalat mi maximum morzsákat kapunk belőle,az emberek önzők aki meg nem annak meg semmije nincsen.

    #rii

    Igazad van pl az ember ellenne bármivel ha nem tolnának mást az orra alá mint pl a full hd felett a 4K meg a 8K egyre feleslegesebb dolgokat tekintünk jó dolgoknak.Egyébként az emberek agyába bele mosta azt a hülyeséget a társadalom,hogy fejlődés nélkül nincs élet csak aki kitalálta ezt a hülyeséget az lehet retardált mert fejlődni nem csak így lehet ahogy most tesszük és nem is a technológiai fejlődésre lenne szüksége az embereknek hanem emberként fejlődni mert kb most is ugyan ott járunk primitívségben mint több ezer évvel ezelőtt csak frissített modernebb verzióban.Gyilkolászás,pénz imádat,hatalom vágy stb....
    És úgy utálom már valaki mond valami jót a hülyék mindig arra hivatkoznak mi lenne az emberrel ha nem fejlődik idáig,meg az evolúció meg ilyenek aztán ezek a nagy okos emberek kihúzzák magukat,hogy na most ők mondtak valami okosat aztán meg idióta barmok ugyan úgy.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

  • rii

    nagyúr

    válasz arn #9 üzenetére

    a pénz nem létezik
    mi talaltuk ki
    az orszaghjatarok se léteznek azt is mi talaltuk ki

    mikor jutunk mar el oda, hogy az egész föld bolyóért felelőséget vallalunk, nem csak a sajat hazunk-tajaért?

    nézd a földet az űrből
    az a kék bolygó a hazank ( nem MO, nem usa, nem német o., nem paraguay )
    és mi emberek ezen a földön élünk a növények és az allatok tarsagaban.

    parasztnak lenni a legjobb mert a paraszt szabad a pénztől
    ezért jarattak le a paraszt szó jelentését ... mer ő megtermelt mindent maganak ... a fogyasztói tarsadalomnak ez nem bicnic

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • rii

    nagyúr

    válasz arn #26 üzenetére

    " .... Az emberisegnek sose volt ilyen jo dolga ... "

    azt se tudod miről beszélsz
    szabadon tartott rabszolgak vagyunk
    mindennap elhagyjuk az otthonunkat
    és mindennap hazamegyünk

    bölcsöde - megtanija: nem otthon vagy nem azt csinalsz amit akarsz
    ovoda - megtanija ezen felül: szeparació - te körte csoportos vagy te alma csoportos
    iskola - megtanitja ezeken felül a diri fogalmat, jelenlétét, hatalmat.

    mi történik mikot kilépsz a nagybetűs "élet" ( halal ) -ba?
    nem otthon vagy nem azt csinalsz amit akarsz ... csoportokra vagy szereparalva és ott a főnök a diri a góré akitől függsz.

    teljesen agyrém h azért nevelünk ( nevelünk???? nem is mi neveljük fel a gyerekeinket hanem a bölcsöde-ovoda-iskola ) gyereket .... h egyből böcslödébe adjuk

    nem az lenne a gyereknek a csaladnak a legjobb ha mindig együtt lennének?
    nem?

    és mikor a gyerek nagyobb lesz mit csinalunk?
    menjél még zongorazni meg úszni is .... azazzzzzzzz addig is mégjobban tavol van a gyerek a csaladtól ...

    a fogyasztói tarsadalomnak nem érdeke az egyén boldogsaga, csak minél több egyén szülessen a piramisjaték aljan ... ezért toljak h gyereket még-még vallalj vallalj ... büntetni akarjak aki nem akar gyereket ... akinenek van mar 2 gyereke kap még plusz 10 milla hitelt ha bevallal mégegyet ...

    sehol nem mondjak h csak úgy vallalj gyereket ha kitartasz mellette ... ha felneveled ... vallalni kellene h nem csonkacsaladban fog felnőni ,..... igenis nem mindenkinek kéne gyereket vallalnia ... tudom milyen a csonka csalad ... nekem is az volt ... mennyivel jobb lenne ha egy gyerek se csonka csaladban nőne fel?

    erre helyez valaki hangsúlyt?
    nem ...
    mert a fogy. tarsadalomnak nem érdeke az egyén boldogsaga, nekik csak egy szamadat vagy te is a nagy excell tablajukban ... közbe még robotolsz is nincs életed ... csak azt hiszed ... nincs otthonod mert folyton ingazol közte és a melóhely közt .. az "otthonod" max lerakatként tudod megélni ahol kezdesz magaddal valamit amíg megint munkaba kell menni ...

    arról nem is beszélve, hogy az otthonodhoz semmmmi közöd nincs ... semmi ... nem te csinaltad egyetleb egy cm-2 sem .... mégis hogy lehetne összhangban lenni egy olyan hellyel ami minden eggyes cm-nél mas embernek a szaktudasat tükrözi?

    mondjak nekem hivjak vizvezetékszeretlőt bekötni a vizet
    a mondom nem
    slaggal lesz bevezetve, lesz egy gomb, megnyomom, jön a viz, kinyomom, nem jön a viz
    de magam csinalom, akarmilyen gany lesz én csinaltam .. ezzel tudok a legjobban összhangban élni, mert ez vagyok én

    el kellene engedni a szép hazak magazin örületet, hogy minden élére van vasalva, meg nyírva ... semmi se természetes - mert abban nincs haszna a fogy. tarsadalomnak, csak ha veszel a bopltból nagyfejű viragot ... veszel fűynbírót ( az is mekkora arrogancia részünkről, hogy ha le van nyírva a fű, akkor szép ... mivan????? amit a természet megcsinalt - és olyat nem tudunk csinalni - az nem szép, de ha végiggyakjuk fűnyíróval, ami 0 (azaz nulla) kreativitast igényel, akkor meg szép ....

    a hajam is inkabb magamnak vagom ... ez vagyok én ... nem kell mas tudasa mert az mas tudasa ... azzal nem tudok összhangban élni, amit én csinalok azzal igen ... nem mellesleg amit én csinalok meg és elromlik tudom hova kell nyúlni ... bútor, pecó, pince, minden ami csak megy ... vannak szép tudomanyok amiket érdemes megtanulni ... forrasztas, analóg fotozas ...

    arról nem is beszélve h akarmilyen luxus meg fuxi egy lakas ... akkor is csak egy lakas ... egy cella ... kéne terület .... de elvették ... iparositottak a mezőgazdasagot ... h aki önfentartó akarna lenni az se tud mar .... a nagy földterületeket meg se lehet venni, csak 10-20 évre bérelni és nem is lehet ra hazat tenni - nehogy mar önfentartó tudj lenni ...

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • rii

    nagyúr

    válasz arn #26 üzenetére

    most nem a természet kénye kedvének vagyunk kitéve ... hanem mi van ha valaki azt mondja holnaptól, hogy a pénzed ami van, a tizedét éri?
    vagy kinullazzak a bankszamladat?
    vagy elhagyod a gmail jelszavadat?
    vagy felmegy egy olyan frissités ami miatt adatokat vesztesz?
    vagy a repülőnek amin utazik valaki .... kiesik egy alkatrésze, mert a spóroloas a spórolas mindennnnnholllll ...
    vagy amikor a boss azt mondja be kell jönni hétvégén mer az ügyfél bla-bla-lala?
    vagy amikor szabadsagra mennél és pont nincs jóidő?

    ha önfetartó vagy akkor egyfolytaban otthon vagy, nem mész szabadsagra, így amikor jóidő van hesszelsz, amikor meg nincsjóidő akkor mas van ... de nincs az a rettegés, hogy jajjsüssönanapmikorkorzikanleszünk, jajjsüssönanap .... de nem így van?
    meg két hét eltav az úgy néz ki ( nalam így nézett ki: mar csak 13 nap van hatra ... mar csak 12 nap van hatra ... jajhhhh ... mar csak 11 nap van hatra ) ... ez nem szabadsag ... ez eltav ...

    az egyiknél a természetnek vagy kitéve - de a természet csodas - merje valaki azt mondani h nem .... de most komolyan.

    a pénzintézet meg? ezt nézd meg kiknek a kénye-kedvére vagyunk kitéve ....
    u igen ez sokkal jobb mint hogy most par fokra leesett a hőmérséklet ...

    azt latom, az USA hagyta ez a manővert ... mert amikor a nagy bankokat meg kellett menteni, kaptak 700milliard dollart (vagymennyit) ... de azt honnan kaptak? az adófizetők pénzéből ...

    és még ki tudja hany gazdasaagi valsag volt megtervezett, hagy vilaghaború volt megtervezett ... nagyon mocskos vilagban élünk .... nagyon

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • rii

    nagyúr

    válasz arn #51 üzenetére

    ehh

    jóéjszakat

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • rii

    nagyúr

    válasz arn #51 üzenetére

    a földön egyetlen egy dolognak van értelme - a szeretetnek ( nem a pénznek )
    szeretni a növényeket, allatokat, embereket
    és tisztelni az életet, ... a növények életét, allatok életét, emberek életét.

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • rii

    nagyúr

    válasz arn #51 üzenetére

    " ... fajok jottek es mentek, utanunk is lesznek mas sikeres elolenyek ... "

    mi, emberek vagyunk (lennénk) a növény- és allatvilag jólétének a letéteményesei

    mint civilizalt, felvilagosult fajnak a kötelességünk biztosítani a földön élő többi életforma boldog életét

    nem megnehezíteni, nem ellehetetleníteni, nem kiszorítani, nem lerombolni a lakóhelyüket

    nem a mögé kell bújni, hogy majd jön masik
    nem
    ami itt van arra kell vigyazni
    megbecsülni

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • rii

    nagyúr

    válasz arn #26 üzenetére

    " .... Az emberisegnek sose volt ilyen jo dolga .... "

    azt észrevetted h a repülőgépek hurcibasztak szét meg a nagy globalizmus ezt a virust?

    és miért? mert nem képesek leallni ... profit profit profit ...
    a wizzair mar azt is mondta h a repülőgépei tisztabbak mint a kórhaz mert leszarja a fejedet, leszarja h elkapod a virust, leszarja ha belehalsz ... csak vegyél jegyet utazz h meglegyenek a negyedéves szamok h a főmufti elégedetten böfizzen amikor prezentaljak neki a ppt-t.

    de közbe meg a képedbe mosolyognak becsekkolaskor h azt érezd .... még sose volt ilyen jó dolgod ...

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • rii

    nagyúr

    válasz arn #61 üzenetére

    most mi van?
    a macsó vilagképedbe nem fér bele a "szeretet" szó?
    nem elég "férfias"?

    a haverek a sörözőbe nem ezt varjak, igaz?

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • rii

    nagyúr

    válasz arn #62 üzenetére

    ha majd akkora gaz lesz, hogy nincs visszaút, jusson eszedbe ez:

    "A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

    ... de akkor mar késő ...

    te is sirsz majd valaki vallan
    a te valladon is sir majd valaki
    én meg sírok majd magamba'

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák