Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RAMb0

    tag

    válasz aprokaroka87 #8 üzenetére

    Én felraktam, mivel tartalék telefon már nálam a Lumia 620-asom, így bátran mertem tenni.

    Nos, eleinte nem volt egy leányálom, fagyogatások, stb. A mostani, legutolsó build-del már azt mondom, hogy stabilabb, de egyértelműen érződik, hogy az 512 RAM kevés még hozzá, lehet, hogy a végleges verzióban már optimalizálnak rajta annyit. Addig sajnos van, hogy kifagynak az alkalmazások, stb. Sok fícsör, mint pl. glance screen csak megkerülve érhető el és kapcsolható be. (sys app pusher-en keresztül át kell navigáljak a store-ba, majd onnan tudom csak megnyitni, az extrák között egyáltalán nem látszik, pedig telepítve van) Illetve még annyi, hogy a Cyan kiadással együtt operál jelenleg, így se a Black, sem a Denim fícsörök nem játszanak most benne, kérdés, hogy a későbbiekben mi a terv ilyen téren.
    Hogy milyen sok újdonság lesz benne még, egyelőre nehéz megmondani, talán az eszközök kezelésén látszik, hogy lesz valami előre lépés, a többi újdonságról meg már nem egy cikk született a megfelelő oldalakon.

    Aki minden nap használja a Lumia-ját, most talán felteheti, de tényleg erősebb vas javasolt, meg azért tényleg apró-cseprő dolgok vannak benne, amiken érződik, hogy tényleg nem végleges ez. (pl. az ébresztő csengőhangok eltűntek, azt javasolta az OS, hogy uninstalláljam, vagy vegyem meg az appot (gyári ébresztő ;) ) a store-ból. (lehetetlen küldetés :DDD )) HR segített a dolgon.

    Plusz, ami engem nagyon zavar, sms hangot nem tudok váltani, így a sztenderd értesítési hang van, ha kapok valamit.

    Summa-summárum: tényleg csak annak ajánlom, aki nagyon kíváncsi, s nem tart attól, hogy néha HR-t kell abszolválnia.

    [ Szerkesztve ]

  • RAMb0

    tag

    válasz zombinyul #21 üzenetére

    Azért a 620-as SoC-a kevés lassan már ehhez, sokszor gondolkodik ott, ahol eddig nem tette. Nyílván ennek az 512 RAM is az oka, de én bízom benne, hogy azért kap annyi optimalizálást, hogy kevesebbet kelljen majd nézni a körbe-karikát ;)

    A 735-ön szerintem jobban menne még az Insider verzió is. Ha csak porosodik és kíváncsi vagy, szerintem próbáld ki.

Új hozzászólás Aktív témák