Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz NathanCullen #230 üzenetére

    Az feltűnt, hogy Ren Hoek nekem válaszolt és arra fakadtál ki? Ebből szerinted nyilvánvalóan tudnom kellene, hogy Te akkor assemble-re gondolsz, mint "barátjára". Ez fail és nem nekem, btw., hacsak nem kellene gondolatolvasónak lennem a tök logikus következtetés helyett, miszerint engem találsz be.

    Amúgy abból, hogy előadtad, hogy mit keresnek itt az "Android-fanok", hiszem ez egy "iPad-topik" szerinted. Szerintem pedig egy cikk topikja, amelyek a tabletek irodai használhatóságát boncolgatja több-kevesebb sikerrel, az iPad-et használva példaként (és épp ezért kellene a másik, tablet-eken elterjedt OS-ra alapozva egy folytatás). De ahogy leírtad, szerinted ez is trollkodás, hiszen minek ilyet felvetni egy "iPad-topikban", nem igaz? (Az sem zavar téged, gondolom, hogy még a vitánk előtt felvetettem ezt itt és Rudi válaszolta is, hogy amennyiben lesz rá igény, lehet róla szó.)

    Az az apróság is megvolt, hogy akit érintett, annak elnézését kértem a valóban pikírt és a további hozzászólásai tükrében nem igazságos megjegyzésemért? Ami ráadásul neki szólt, de te majdhogynem komplett összeesküvés-elméletet alkottál mögé, a "már-megint-jönnek-a-gonosz-droid-fanok-széttrollkodni-az-ipad-topikomat" alapvetésből kiindulva?

    Nos, ezért nem tartalak vitára alkalmasnak.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák