Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz NathanCullen #205 üzenetére

    Hanem hogy beleköss valakibe, aki leírta hogy hogyan jeleníti meg az iOS a képeket. És ez neked nem tetszett, nem értesz vele egyet, mert szerinted ezzel az iPad fel van magasztolva, az Android meg lefikázva:

    Értem, azzal van problémád, hogy más is kifejti a véleményét, ami nem egyezik azzal, amit a topikban látni szeretnél - ha már megmagyarázod, hogy én miért vagyok itt, akkor remélem, nem haragszol, ha én is megmagyarázom, te miért. :) Leírtam az Erdoke-nek szóló utolsó bekezdésben itt, hogy mi volt a gondom, nekem azok után teljesen mindegy, milyen hátsó szándékot, illetve összeesküvés-elméletet akarsz belemagyarázni az ott egyértelműen leírtakon túl.

    Erdoke-től amúgy többször láttam gúnyos kontextusban implikálva, hogy Android-os tablet nem lehet jó, nem működhet jól, csak sokkal bonyolultabb logikával/logikátlanul, vacakok az app-ok stb. (példa, ami amúgy tök jól megmutatja, milyen az, amikor egy "Apple-hívő" átmegy egy nem Apple-topikba), úgyhogy talán némi joggal feltételeztem róla, hogy most is ebben a gondolatkörben mozog. De utána pontosabban elmagyarázta, mire is gondolt, az érveit én el is tudom fogadni, még ha nem is értek vele egyet - de ez már megint a felhasználói preferenciák szubjektív kérdéséhez vezet, ami alapján objektív értékítéletet alkotni meglehetősen kétes dolog.

    És ezek alapján annyiban igazad van, hogy mivel a korábbi fórumos megnyilvánulásai alapján előítéletekkel olvastam a hozzászólását és ennek megfelelően reagáltam (ami a megfogalmazásban kitűnik), ezért tartozom neki egy bocsánatkéréssel. :R

    "Jelen pillanatban ezt a tesztet Android-os párdarab nélkül féllábúnak érzem." - Na erről van szó, itt van a kutya elásva. Ez a valódi ok, ami miatt te itt vagy...

    Pontosan, visszaolvasva megtalálod (amit gondolom, nem tettél meg). [link] [link]... Sőt, ha például a Blackberry PlayBook sokkal sikeresebb és elterjedtebb lenne, mint amilyen jelenleg (tehát releváns része használná a felhasználóknak), akkor képzeld, azt is mondanám, hogy arról is kellene hasonló teszt... :U

    De ha szeretnél még valamit megmagyarázni, hogy mit miért csinálok, mi a motivációm stb., hajrá. :K

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák