Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Kumite #10 üzenetére

    Szerintem az onlineba nagyon be fognak erősíteni mindkét fronton.

    Ez nem kérdés, mert nem is tehetnek máshogyan. Csak tudod, hogy van ez, az elején mindig nyögvenyelősen indul be. Na meg a kommunát magát a nulláról kell felhúzni még, ellenben a Live és a PSN hálózatokkal.

    Ilyenkor egyébként csak pislogok, mint balkáni hal a szatyorban, hogy hozzánk mikor ér már el valami ütős whatsname... na mindegy, jó buddhista módjára türelemmel megvárom, míg alámnő a szolgáltatás :D

    A lényeg csak annyi, hogy szerintem jelenleg nincsen olyan adu a Nintendo kezében, ami a Microsoftot vagy a Sonyt elhamarkodott, kapkodó cselekvésre ösztönözné - az eddigiekből számomra úgy tűnik, hogy a legtöbb fronton csak beérik a konkurenciát. Mondjuk más kérdés, hogy szerintem a Wii vásárlóköre nem volt egy-egyben összehasonlítható az Xbox és Playstation vevőkörrel. Ezután lehet, hogy ilyen téren élesebb lesz a verseny. Ami viszont nem is lenne baj :K

    (#11) Angel1981: Légy értetlen. A hardver lényegtelen, a HC nem fog attól még Wii2-őt venni, hogy 1080p-ben nyomhatja a Mariót, a kazuáloknak meg kevés részét érdekli a puszta grafikai fejlődés, ettől nem fogják 80 millióan megvenni, vagy elpártolni az Xbox/PS géptől.
    Viszont a másik két konzolon jellemző nagy húzócímek készítőinek egyikétől sem hallottam, hogy Wii2-re készülnének kiadni a HC játékokat.

    A Wii sokkal korábban elkezdett visszaesni már, nem csak a Move meg a Kinect okolható ezért. Utóbbiak inkább bevonzottak egy halom kazuált (lehet, hogy jópárat pont Wii frontról), de aki megvett egy Kinectet, vagy 1/több Move-ot meg játékokat hozzá, az nem fog csapot-papot otthagyva rohanni a wireless touchpad miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák