Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H.O.D.

    senior tag

    válasz rudi #9 üzenetére

    Nem tévedsz. Túró ezeknek as sugárzása...

    ASUS még nem régóta van piacon a hálózati termékeivel. Ez is egy feladat, amihez fel kell nőni. Jó úton haladnak, de egy US Robotics befogása minőségben nem egyszerű.

    Where do you want to go today?

  • grandtour2

    tag

    válasz rudi #9 üzenetére

    en ezt maskeppen tudom. a 900Mhz, 1800Mhz-el _allandoan_ (is itt a szo az allandosagon van, mivel mobilt par percet hasznal jobb esetben az ember per nap) besugarzott patkanyokon/egereken erdekes valtozasok mennek vegbe - persze ott a dozis is nagyobb.

    PL a tesztoszteron szintjuket jocskan megemeli, egyszer beszelgettem rola egy szegedi kutato sraccal aki egy _nagy_ telefon tarsasag felkeresere vegzett teszteket anno sok eve es erdekes modon nem nagyon hallottam publikus infot rola.

    En nem cserelnek azon emberkekkel (es gondolom te sem), akik panel lakasa folott (legfelso szint) GSM atjatszo rendszereket telepitettek, hiaba h cso alakban szornak az antennak es csinaltak par _fuggetlen_ :B felmérést, amely bizonyitja, h milyen egeszseges is ott lakni. (mondjuk ezeknek a testeknek a futasideje nem 10-20 ev volt, mert ugye a hangsuly itt az allando es hosszutavu behatasrol szol)

    Csak egy masik pelda (bar ez teljesen elter a wlanttol), riaszto telepitesek utan a pir-ek kibocsajtott infrajara vannak emberek akik eros migrent kapnak es ez nem vicc.. Ajanljak ilyenkor h allitsanak a pir szogen, vagy mashova telepitsek.

    Regebben jobban erdekelt ez a tema, sok kulfoldi forumot olvastam rola, bizonyos emberek sokkal erzekenyebbek a wlan-ra mint masok, pl a fulenel melegedest erez, zsibbadast, stb..(mondjuk 100 emberbol 1) Es ezek meg csak rovidtavu behatasok.

Új hozzászólás Aktív témák