Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz AxBattler #44 üzenetére

    Simán jók a proci értékek, de én az MB 70 fok körüli hőmérsékletét nagyon soknak találom, főleg "csak játék" tesztelés alatt. És az sem tiszta, hogy nálad mit takar az MB hőmérséklet? Déli híd, vagy csak valahol az alaplapon van egy hőmérő szenzor? Mert ugye így irreleváns az összehasonlítás, mert én VRM hőmérsékletekről írtam és általában az MB hőmérséklet nem azt takarja (nekem például az a déli-híd volt és az olyan 55-60 fok körül volt maximumon).

    A rendszer stabilitást mivel mérted? Érdemes lenne P95+Furmarkot indítani egyszerre mondjuk 10 percre, az megmutatná, hogy mi a maximuma a hőmérsékleteidnek (többet fölösleges, mert csak feleslegesen kínzod a hardvereket, kevesebbet meg azért, mert akkor még nem biztos, hogy beálltak a hőmérsékletek).

    Ezután a 70 fokos "csak játék" MB hőmérséklet után csodálkozom, hogy magasnak találtad az én 85 fokos P95+Furmark VRM hőmérsékletemet, ami ugye jóval nagyobb terhelés a rendszernek, mint a játék és a VRM általában meg melegebb, mint a déli-híd. Szóval ahhoz képest magasak ezek az értékeid (amúgy nem), de a proci az nagyon is jó értéken van.

    Ettől semmi baja sem lesz semminek természetesen. Nekem a VRM a mostani lapomon 110 fokra van hitelesítve, amit rövid ideig kibír (azt hiszem 10 perc van a manuálban), tehát 70-90 foktól semmi baja nincs ezeknek, persze annál jobb minél lejjebb tudod szorítani. Most nekem olyan 35 fok körül van. :K

Új hozzászólás Aktív témák