Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz CPT.Pirk #50 üzenetére

    nekem kb középiskoláig volt hasonló írásképem, onnantól rohamosan egyre csúnyább lett... ha gyorsan akarok írni, az ronda lesz és csak én tudom elolvasni, ha pedig valami zh volt, ahol számított a külalak (és nem utolsó szempont, ha az értékelő tanár is el tudja olvasni), akkor át tudtam váltani egy lassabb, de viszonylag szép, olvasható formára... ezt még mindig elő tudom venni, de már nem sokban hasonlít a szűk 30 éve tanult mintára... ami még drasztikusan változott az évek alatt, az az aláírásom: amikor 10 éve elkezdtem melózni, akkor az elsőtől az utolsó betűig szépen olvasható volt, majd amikor 4 és 5ösével kellett aláírni szállítóleveleket/számlákat (naponta tucatszám), akkor elkezdett gyorsulni és rondább lenni az aláírásom... most már csak egy tizedmásodperc alatt kivitelezhető firkantás az egész, amiből talán csak a vezeték és keresztnevem első karakterét lehet kiolvasni :D orvosoknál ugyanez: felírnak naponta tucatszám receptet, aláírnak rengeteget, nem akarnak azzal vacakolni, hogy szép és olvasható legyen az írásuk (elég ha a patikusok tudják dekódolni)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák