Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szakiii

    addikt

    válasz buvartacsko #470 üzenetére

    De innentol kezdve akkor tenyleg nem ertem miert nem kepesek egy ertelmes felbontasu kijelzot belerakni... lehet itt magyarazkodni hogy mert felesleges de nem az.. es ha ennyire nincs hatassal a hardverre a felbontas valtas akkor mar tenyleg nevetseges hogy ezen sporolnak ekkora arnal :). Sose ertettem egyebkent azt hogy lehet felesleges egy szebb kijelzo.. Bizonygatjatok itt hogy milyen mocskos eros a hv de azert ..nak belerakni egy szebb kijelzot mar bocs, egyertelmuen erosebb mint a note 7 de egyertelmuen csunyabb is a kijelzoje es hat ilyen teljesitmenynel az is egyertelmu melyik a hasznosabb.. ugy latszik hogy azt mar nem tudtak volna benyelni hogy a kijelzon is kevesebb haszon legyen ne csak a tarhelyen. Btw sokkal korrektebb megoldas ez a felbontas valtas, igazan lehetne opcio ekkora arnal hogy valaki hasznalhasson csucs kijelzot ha akar ha meg eleg neki a low akkor hasznalja ugy. En pl s7en eletbe nem kapcsoltam be se az fps csokkentest se a felbontas csokkentest mert orom ranezni, de legalabb van valasztasi lehetosegem..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák