Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psylocke

    tag

    Sziasztok!

    Megosztom egy-két tapasztalatomat erről a kártyáról.

    A gép eredetileg internetes konfignak készült, így: Asrock B75M, 2x2 nano1600@1333, Pentium G850 -HD2000...
    Aztán gondoltam még is kellene bele egy kártya, mert néhány 720p és szinte az összes 1080p film VLC-vel necces, Dxva, videogyorsítás, ... bekapcsolásakor meg még rosszabb a helyzet. (elég sokat tököltem a driver és egyéb kérdésekkel, fórumozással, a HD2000 eléggé le van butítva...) Meg aztán koca játékoz is kevés volt. 720p-ig egy két modernebbet minimum elfuttatott, de nem volt az igazi.

    Így megvettem ezt: GigaByte R7 250 OC Edition. Miért ezt? Ez volt a szomszéd boltban 23K-ért, nem volt kedvem utazgatni és az hogy új, és a 2 év garancia is van, és elhamarkodottan döntöttem...

    Na akkor a kártyáról:
    100mm Fan. Ez jó dolog... lenne, de 55% felett már hangos, mondjuk ritkán lépi át, és az overdrive-ban lefixáltam 50%-ra.
    Tuning: 1200 GPU / 1200 DDR5, stabil, nem melegszik, de nincs túlzott hatása a játékokra nézve, azokban a felbontásokban és minőségekben, amikkel játszom, 1-5 +FPS... Így marad alapon.

    Nem csináltam méréseket, így csak elmondom milyen:
    Far Cry 3 med-high 1920x1080, ritkán megreccen, egyébként smooth.
    Crysis 1 med-high 1080p szintén.
    Crysis 2 med, 1080p nincs gond. High sokszor reccen.
    Skyrim, full, 1080p néha reccen, de jó. Sima High-on hasít.
    CoD szériák, maxon, 1080p jó, kivéve Black Ops és Ghost, Ezeknél a 720p med is gáz néha, talán driver...
    Assassin Creed 1 max, 2 max, többi majd később...

    Egyenlőre ennyi.

    Azért ezek után 100.000-ért kártyát venni, hát...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák