Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Én néztem a meccset, de volt amikor lementem az emeletről, szal a Milan érvénytelen gólját nem láttam. A juvéét viszont igen.

    Én az ilyeneken már meg sem lepődök. A partjelzők nem tudják követni a hirtelen passzos "lesgyanús" eseteket és legtöbbször inkább beintik a lest.
    Az alapvonal mögé kiállni pedig (legyen az bármilyen eset kivéve előzőleg bírói megszakítás következtében ápolásra való kiállást) azt hiszem nem ártana a partjelzőknek észre venni az ott lévő játékost.

    Lehet küldeni az ilyen esetek után továbbképzésre az adott személyt.

    A döntetlen részemről is megérdemelt, jelen esetben ugye inkább a Juve számára.
    Amúgy sem szeretem az időhúzós visszaállós taktikát, mikor csak az egy góllal való kihúzásra játszanak. No itt a Milannak nem sikerült.

    Azt hiszem ki tudnék találni kis szabályváltoztatásokat, melyeknek nem igen örülnének a csapatok.

    Pl.
    - ha a kapus a felé közeledő labdát (ellenféltől avagy saját játékostól nem szándékos hazaadásként vagy esetleg fejelve ) nem fogja meg első szándékból, akkor utána már nem is foghatná kézbe
    - szándékosan kivonni a labdát a játékból, ellenfélnek szabadrúgás (pl. mikor alapvonal felé csorog a labda és a védő úgy helyezkedik, hogy a támadó játékos még véletlenül se férjen hozzá, miközben Ő meg sem kísérli megjátszani azt)
    - kis mértékű taktikai szabálytalanság esetén 5 perc pihi a kispadon, mint jégkorongban ;]

    Persze lehetne még sorolni. Sajnos :F

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák