Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szroncs

    tag

    Nem akarok Nostradamus lenni azt hiszem az eddig kikerült információk tudatában nem is kell. Amit tudunk elképzeléseim alapján figyelembevéve az energiafogyaszást aki felsőkategóriás Geforce-t akar annak kell a nagy táp meg egy izmos proci mert az új Geforce véleményem szerint iszonyú érzékeny lesz a proc teljesítményére is értsd sztem 4mag és 3Ghz felett már lehet úgy fog működni ahogy megálmodták de nem volt ez másképp az elődökkel sem. A hűtésen én nem paráznék azt hiszem válogathatunk majd egy pár brand kismillió megoldása közül. Árazásban tutkó drágábbak lesznek a konkurensnél de szerintem meg is verik az ATI-t "azért volt idejük rá, hogy beállítsák egyes kártyáiknak a teljesítményét"
    Remélem itt a mondás fordítottan lesz érvényes: fogyaszt de megy is....Az energiafogyasztáson majd az ezt követő generáción biztos csiszolnak hiszen az alapja úgyis ez a széria lesz ahogy szokott lenni...A nagy kérdés csupán az, hogy 5770 nek lesz-e ellenfele szerintem a válasz igen lesz és jobb is lesz bár többet fog enni csak nem 40K lesz hanem 50K+. Aki meg olyan barom, hogy 80K+ os felsőkategóriás kártyát vesz az vegyen hűtőszekrényt is hozzá mindegy, hogy ATI vagy Nvidia. Csak halkan jegyzem meg olyan nem nagyon fordult élő a magas fogyaszású kártyákkal hogy olyan nagyon lassúak és tuningpotenciálban inpotensek lennének.

Új hozzászólás Aktív témák