Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsigus

    őstag

    válasz #06658560 #110 üzenetére

    Konkrétan az irányításnak semmi köze a kijelző méretéhez, de a testhelyzetnek ahogyan használod már annál inkább. Az egeret és billentyűzetet asztalon kényelmes használni, a kontrollert pedig kanapéról. És logikus, hogy ezeknek a testhelyzeteknek megfelelő kijelzőméretet kell választani, mert bámulhatsz pár centiről is egy 42 colos TV-t, de ez nem arra való.

    (#111) TESCO-Zsömle
    Jó akkor átfogalmazom a kedvedért: monitor előtt ülni.
    Azt pedig nem mondtam, hogy egérrel és billentyűzettel csak és kizárólag monitoron lehet játszani, de sztem ezek oda valóak.

    Jó és én itt befejeztem a vitát, már unom. Nagyjából 200 millió konzol vásárló van a világon, szerintetek ha a többség igényelné az egérrel billentyűzettel való irányítást, nem lépett már volna valaki a gyártók/fejlesztő/kiadók közül annak érdekében, hogy ezt kihasználják?
    Nem fikázom az egeret billentyűzetet, nem mondtam azt, hogy egy PC-t csak monitorral lehet használni, nem mondtam azt, hogy az egér/bill. csak monitor elé való, (csak azt, hogy ott a legkényelmesebb, a testhelyzet miatt is) stb.stb.

    Kormánnyal is lehet az öledben játszani, de nem lesz olyan mint rögzítve az asztalra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák