Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz Fire/SOUL/CD #64 üzenetére

    Én sem értem, mi az itt kialakult tömeghisztéria...

    Adott egy SSD, amire a szoftvert nem kellően optimalizálták, ez okozza a lassulást, adatvesztésről pedig nincs is hír. Kiadtak egy firmvare frissítést és javító programot. Ez tök természetes. Szerintem legalább ennyire természetes az alaplapi BIOS frissítés. Kiadják, később felszínre kerül probléma, instabilitás, kompatibilitási gond, amit BIOS frissítéssel javítanak. Utána jó. Ez van itt is.

    Biztos emlékeztek még a Samsung F3-as HDD firmware-es gondra AMD SB750 és újabb déli híddal. A probléma azóta is fennáll, az új Intel Z68-77-87-97 ugyanúgy nem szereti azokat a régi Samsungokat. Akkor is ugyanez a tömeghisztéria volt, mégis vígan ketyegnek az akkor firmware frissített HDD-k.

    UI.: akinek ennyitől itt habzik a szája, az menjen, vegyen OCZ-t. Aztán majd les, ha a meghajtó harmada betelt, miért lassul be. Még jobban les, ha elhalálozik.

    HGyu

    [ Szerkesztve ]

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák