Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz BlackSoft #6 üzenetére

    Én azt gondolom, hogy aki ölbe venné és gépelne, az ráfarag ezzel a kialakítással. Szerintem baromi kényelmetlen ezt használni játéktól eltérő területen. Jobban örülnék olyan kialakításra, ahol megvannak az iránybillentyűk és az Insert-Home-PageUp-stb gombok egészében, illetve bal oldalt is van egérpad. Oké, hogy szélesebb lesz a cucc, de balkezeseknek is kedvez, illetve minden éhes embernek, és úgy csúsztatom ölben, ahogy jól esik.

    Az, hogy a wireless technológia mennyire teszi játékra alkalmassá, más kérdés.
    És öröm lenne, ha az akku cserélhető lenne. Elérhető áron vannak szabvány méretű Li-Po akkuk is ma már, amivel a kütyü élettartama kitolódna, borsos ár mellett is vállalhatóvá téve a terméket.

    A női 46-os elterjedtebb dolog, ugyanis a transzfesztiták egyre jelentősebb vásárlóerőt képviselnek. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz VaniliásRönk #13 üzenetére

    Azért nem mondott hülyeséget. A billentyűzet az akkuval, elektronikával, USB-csatikkal egy az egyben mozog jobbra-balra az alu vázon és csak azt a műanyaglapot illesztem egy fogadóba valamelyik oldalt.

    Egyre inkább ott tartok, hogy veszek a Praktikerben egy méretben passzoló fenyőfa polcot, a billentyűzet alján lévő csavarok átjelölésével, azok hosszabbra cserélésével a billentyűzet stabilan rögzíthető, az egéralátétnek meg valami fixálóágy, alulra meg tépőzárral egy párnázás.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák