Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz WiZARD #4 üzenetére

    és? attól hülye mert nem vesz 720-as tv-t amit már alig kapni és szinte azonos áron megy azonos képátló mellett mint az fhd? azt azért ne hagyjuk ki hogy ostoba az is aki ledes panellel veszi, az a tökös vagány csávó aki plazmát hajt shiftnégy.

    szerintem nem tükrözi az értelmi szintet ha valaki agyontömörített mp3-at hallgat tacsós füllhalgatón a metrón ultimatehardcorefuckinbassboost-al max hangerőn, vagy a csúcstelója tudásának 99%-át nem használja ki, és még sorolhatnám az anomáliákat az okosteló-tablet-ultrabook agysorvasztó bermudaháromszögében is akár.

    és? attól még hogy nem látja, hallja, érzi minden emberre rá lehet sütni hogy számára fölösleges, ostoba, kihasználhatatlan eszközökkel veszi körbe magát. ez csak egy péda. én figyelek arra hogy minimalizáljam az ilyen irányú dolgaimat de ettől még van. szerintem meg mindenki azt vesz és úgy használja ahogy akarja. ettől még nem hülye.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz banhammer #19 üzenetére

    nyugi ehhez is adnak majd stickert, úgyhogy mehet a kocsi fenekére vagy a táskára ;]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz ViiiiktorOC #28 üzenetére

    egész biztos hogy nem csak ennyi lesz ha kihozzák...

    a mostani készülékeik is masszív ökoszisztémára épülnek, a tévében se hagynák ki a natív itunes kliens ziccerét, streemeléssel, vásárlással, stb, airplay-el és a többi nyalánksággal. amit itthon kb a hajadra kenhetsz, de usákoknál, ahol tolták és tolják is tunes-ról, netflixről a filmeket tonnaszámra, ott azért a teljes szolgáltatáscsomag natív kliensen tévén még mindig csábítóan hangzik. plusz az előbb utóbb garancia lesz rá, hogy a kínálatban felbukkannak a megfelelő felbontású anyagok is.

    itt se csak vagy feltétlenül az árral vagy a felszereltséggel, felbontással, kontrasztaránnyal adják majd el, hanem azzal, hogy külső eszköz (appletv, telefon, tablet, stb) nélkül egy távirányítóval hozzáférsz az eddig előfizetett netflix acchoz, az összes megvett itunes-en lévő filmedhez, zenédhez, feltöltött képeidhez esetleg, stb.

    tudom hogy más tévével is megoldható, de az r=1 user továbbra is agyérgörcsöt kap ha 2-3 távirányítóval kell varázsolni hogy elérjen valamit, nem érti és nem látja át a doridos tv okosítók működését, stb. itt megkap majd mindent egy eszközben, a megszokott szolgáltatáscsomaggal, kényelmesen, jelentős felárért.

Új hozzászólás Aktív témák