Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz Cyberpunk #179 üzenetére

    Nekem csak egyszer volt nvidiám, nem azt mondom hogy rossz, de valahogy nekem mindig is az ATi AMD vonal volt a nyerő...Intelem is volt, többet nem nagyon kell, mert TFT-n nem látom a különbséget a 45 vs. 50-55 fps között, és full hd-ben azért még mindig GPU limit is van, és lesz is...bár az intel jobb proci ügyileg, de számomra a GPU fontosabb...

    Hát igen attól tartok hogy a 7850 olyan 55-60k körül lesz, a 7870 meg 70-75, ami nekem már túúúúúl sok...látom hogy a 7870 lenne az igazi, de a 7850 sem lenne rossz, persze akkor kötelezően OC...csak akkor meg bízhatok a szerencsémben, na majd valami spécibb sapphire-t vagy asus-t vagy MSi-t kiválasztok, előtte meg jól megnézem róla a teszteket, vagy 10-et, hátha szerencsém lesz nekem is, és menni fog nagy OC :D...egyébként a 7850-eket szépen felhúzták (1200 mhz-s GPU órajel), de láttam olyat is, ahol csak 975-ig sikerült, ami enyhén szólva is siralmas...szóval ki kell várni, meg kell próbálni nem refet, és olyan gyártótól, ahol talán nagyobb szerencsével járhatunk OC ügyileg...ami 3000-4000fttal drágább mint a társa, az nem hiába drágább, sokszor (ahogy észrevettem) ezen múlik vagy épp bukik egy jó OC lehetőség!

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák