Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz moonman #28 üzenetére

    nagyon sok ismerősöm használja (egy rakás kínai, hogy a másik topicban levő témához is kapcsolódjak), de még mai napig nem győzött meg. a live spaces-zel együtt elég vegyes érzéseim vannak. főleg a spaces egy kalap kika, folyton kifagyasztja a böngészőt, főleg ha képek is vannak beszúrva (egyedül a bkv új honlapja van még ilyen szarul megírva, mással még nem találkoztam, ami így meghal). le kellett tiltani a scripteket az egész sclive.net, msn.com és wlxrs.com tartományokról, hogy ovlasni tudjam, de még így is nagoyn lassú. de mindegy, ez már off, a lényeg, hogy nem nagyon használok webes felületet levelezőből szerencsére, csak ha muszáj, és arra meg a gmail is jó.

    nem kéne semmit csomagoljon mellé. te (is) mondtad, hogy milyen jó lenne a live szolgáltatások felé terelni a rendszert, le lehet tölteni akármit, amire az embernek szüksége van. ubuntu alatt benne van a repository-ban a FF, opera is többek közt, majd a chrome is benne lesz, ha megírják, és le lehet őket tölteni akkro is, ha nincs böngésző a gépeden egyáltalán. az is egy nagy marhaság volt szerintem, hogy a wupdate-hez is böngésző kellett, jó is, hogy megszűnt.

    az teljesen egyértelmű, hogy mindenki a saját termékét reklámozza. ez még szerintem teljesen rendben van, hiszen a saját csatornáin át teszi, nem tévéspotban, meg óriásplakátokon, meg bannereken, hanem a saját levelezőrendszerén belül. ez még simán belefér.
    majd ha csinálnak asztali oprendszert is, akkor oda biztos a chrome-ot fogják csomagolni ;]

Új hozzászólás Aktív témák