Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BBéci

    legenda

    válasz Voice24 #46144 üzenetére

    Számomra értelmezhetetlen és ellentmondásos, amit írsz, mert a sötét és a vakító fehér nem férnek meg egymás mellett. Vagy egyik, vagy másik.
    Ne tévéadásokkal, 1080p filmmel vizsgáld a képminőséget, előtte valamelyik DM-Fan által linkelt beállító anyagot futtasd át rajta.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Voice24 #46144 üzenetére

    Valami nekem sem tiszta abban, amit írsz. Ha Normál beállításon van a TV és a kontraszt és fényerő nagyjából egyaránt középen van, akkor nem értem, hogyan lehet sötét és halvány a kép, mikor alapvetően a fényerőből még a középálláshoz képest picit el is szoktunk venni, vagy forrástól függően nagyon maximum pár értéket hozzáadni, a kontraszt pedig szintén pár érték emelést visel csak el a középértékhez képest, mert utána nagyon élénk lesz a panel. Ugyanakkor ha a fehér meg nagyon vakít, akkor az pont azt jelenti, hogy a kontraszt magas, ami viszont kizárja, hogy halvány legyen a kép.

    Nem lehetséges, hogy az LCD-t járattad nagyon túlzó beállításokkal és ahhoz szokott hozzá a szemed?

    Amúgy én is azt tudom javasolni, mint BBéci kolléga: 1080p anyaggal tesztelj, amiről biztosan tudod, hogy milyen minőséget képvisel. A TV adások nagyjából alkalmatlanok a TV megfelelő beállítására.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák