Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz kristof123 #1290 üzenetére

    Áhh...800 az harmat. Én mindig azt csináltam ha CI-ra mentem, hogy addig farmoltam, amíg nem szereztem minden itemslotra ES-base cuccokat. Minden egyes új cuccnál mentem vissza a városba check-olni mennyi az aktuális ES-em. Amikor megvolt városban a 3,5k körüli ES ES-base cuccokba, na akkor mentem CI-ra.

    Amúgy nem értem miért fosik mindenki a hc-től. Semmivel sem nehezebb, csak jobban oda kell figyelni. Hülyeségnek fogjátok tartani ami most írok, de kb amikor már a 3. hc-s karit bukod el, rohadtul nem fog érdekelni a dolog, mivel olyan szintű adrenalinbombát ad, amikor 1-1 kemény helyzetből kikeveredsz, hogy azt egy sc-játék sosem fogja visszaadni.

    Nem mondom amikor azért bukik valaki karit mert mondjuk desync-be fut az érthetően ideges. Viszont én(híres vagyok a ts-ünkön az irtó nagy desyncekről :D) az elmúlt 3 karimat a saját hibámból buktam. Nem is voltam ideges, mivel tudtam, hogy olyan helyre mentem a karival amire nem voltam felkészülve(pl minusz max resis map, extra dmg-vel, phys reflectel, 4 extra projectile-el, chainnel - ez kb partygyilkos kombó, meg is halt az egyszemélyes partym :DDD).

Új hozzászólás Aktív témák