Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz patrik111 #14078 üzenetére

    Szia Patrik111!

    Nekem van egy olyan bővítmény telepítve, amivel ki tudom íratni :
    - Raktáron azaz Azonnal szállítható
    - 1-3 hét múlva azaz Kb. 1-3 hét múlva szállítható
    - Bizonytalan azaz Bizonytalan idő múlva szállítható

    A szöveg természetesen változtatható igény szerint... :)

    A szöveg megjelenik a termékoldalon, a kategória listázásban, és az összes termék (Új termékeink) listájában...

    Ehhez a Stock Status in Product Listing bővítményt telepítettem, egy kicsit változtatnom kellett rajta, hogy a kedvem szerint jelenjen meg a shopban...

    KEZELÉSE :

    -> Ha az Admin oldalon valamelyik termék raktárkészletéhez -200 db-nál kevesebb (pl. -250) számot írunk be, akkor a "Bizonytalan idő múlva szállítható" felirat jelenik meg!

    -> Ha a raktárkészlet 0 db lesz vagy annál kevesebb, akkor a "Kb.1-3 hét múlva szállítható" felirat jelenik meg.

    -> Ha a raktárkészlet 1 db vagy annál több, akkor az "Azonnal szállítható" felirat látszik.

    -> Kategória-listázásnál csak akkor látszik a termékek raktárkészletének aktuális státusza, ha ADMIN oldalon engedélyezzük a megjelenítést : ADMIN => Főbeállítások => Terméklista => Termék mennyiség megjelenítése... => Írj be pl. [2] számot!

    Megnézheted működés közben a webshopomban...

    Ha tetszik, szívesen elküldöm neked a részletes telepítési leírást, ahogy én megcsináltam...

    De rákereshetsz az osC. bővítmények között a hasonló bővítményekre (keresd : Stock), van olyan is, ami kis ikonokkal mutatja a raktárkészletet, többféle is, lehet válogatni... :D

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák