Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reag3nS

    senior tag

    válasz fixik #119 üzenetére

    Valóban a bruttót elnéztem. A garantált érték sosem számított, mert mindig felette teljesített az invitel. (ADSL volt nekem) Amit a technológia bírt, annyival jött mindig. Nem volt erőforrás hiány. 2004-2011-ig voltam Invitelnél, sosem volt gond.

    Lan netnél sokkal kisebb a veszteség (ahogy oldalukon írták lakásig húzzák az optikát) és elég erős hardver háttérrel rendelkezik az invitel. Sosem fogja megközelíteni a garantáltat.

    Jelenleg digitalvac kábelnet előfizetésem van és valóban a sávszélesség megvan, de a válaszidejük borzalom. Invitel ADSL-el Frankfurt 28 ms (BIX 11 ms), digitalvac kábelnettel 47 ms (BIX 12 ms).

    Néztem ismerősnél digitalvac lan netet. Bixig 2 ms. Frankfurt 30 ms. Rosszabb, mint Invitel ADSL-el. Invitel lan net az ADSL-hez képest nyilván belföldön fog nyerni válaszidőt, tehát 11 ms helyett a BIX 1-2 ms lesz. Frankfurt 19 ms lesz.

    Digitalvac az új csomagjaival számomra nagy hátrányban van.

    Invitel 50/20 (Frankfurt 19 ms) 9490 Ft vs Digitalvac 50/25 (30 ms) 11900 Ft.

    Kíváncsiságból ha megtennéd másolj be nekem ping értékeket erről az ip-ről: 91.198.152.121

    CyberGames >>> http://cybergames.hu/

Új hozzászólás Aktív témák