Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz lck #19753 üzenetére

    vótmá [link] :DDD

    M_AND_Ms
    Semmitől több, de ha már Bookmark, akkor legyen normális személyre szabható

    Mondjuk ismeretségi körömben hirtelen többeket is fel tudnék sorolni, akiknek vagy nincs könyvjelzőjük vagy max. 5...10, ami elfér a gyorshívón. Persze olyanok is akadnak, akik azért almappázva tárolják, szóval előbbieknek nem gond a 15, míg utóbbiaknál kikapcsoltattam az automatikus frissítést, míg legalább a könyvjelző probléma megoldódik.

    Jut is eszembe. webprogramozással nem lehetne egy spec oldalt kreálni, ahol szépen mappázva lehetne tárolni a könyvjelzőket? Még nagyon régről van egy saját szerkesztésű html oldalam, ahol táblákban vannak a linkek, de bazira elavult már és az oldalsávban lévő könyvjelzőkhöz képest kényelmetlen is a használata

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

  • M_AND_Ms

    addikt

    válasz lck #19753 üzenetére

    Nem dicsérik túl.

    Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz lck #19753 üzenetére

    Ez a kiegészítő úgy tűnik, próbálkozásnak is gyenge. Az a durva, hogy először azt hittem, hogy ezt valaki otthon gyorsan kísérleti célból összepötyögte, és hogy ne előzze meg senki, gyorsan fel is rakta az extensionök oldalára. De aztán láttam, hogy ez az Opera Software terméke... :W Komolyan, hova lehet még süllyedni színvonalban? Tudom, mindig van lejjebb, de ennek az extensionnek az igénytelensége tényleg kiakasztó.

    Egy kommentár egész jól összefoglalja, mennyire érdemes komolyan venni ezt a mérhetetlenül gagyi extensiont:

    "2013. június 30. - Verzió 1.0
    toscho szerint:
    Osztályzat: 1.0

    Slow, terrible user interface. Barely usable.
    No description
    No shortcuts
    No keyboard access
    No Icons
    No sorting
    No editing
    No bookmarklets (but they are imported)
    There is a misleading Unbookmark button. Does nothing, shows up on pages that aren’t bookmarked and block real bookmarking.
    This is just a bad joke."

    Nos, ez sajnos mind igaz.
    Na, akkor hierarchikus rendezés: oké, lehet "mappákat" létrehozni, de amikor a létrehozásra megyek, akkor nem engedi egyből átnevezni a fantáziadús "New folder" névről, ahhoz nekem külön rá kell kattintanom a mappanévre. Amikor könyvjelzőzni akarok, hiába kattintok létre az előbb létrehozott mappára, a könyvjelzőzés ostobán csak bedobálja a többi közé, a "gyökérkönyvtárba" az aktuálisan létrehozott könyvjelzőt.
    Keresés: van valami filter az extension oldalán, de az is felér egy nagyon rossz viccel, ugyanis csak egészen pontosan a könyvjelző nevének elejétől hajlandó keresni, szövegközi keresés nincs (például "ez egy nagyon érdekes tesztkönyvjelző" névnél az "érdekes" szóra rákeresve semmi találatot nem mutat), ráadásul - ami még rosszabb - a mappákban NEM keres! :O

    Tovább nem volt kedvem foglalkozni a problémákkal, inkább el is felejtem, hogy volt ez a kiegészítő.
    Az Opera meg elbújhatna szégyenében valami földalatti bunkerbe, hogy egy innovatív böngészőfejlesztőből egy demagóg és szemellenzős béna viccbrigád lett.

    Ez a bookmark manager tehát tényleg viccnek is rossz.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák