Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz legiaap #17538 üzenetére

    Ne használd innentől a chrome-ot és nem leszel frusztrált amiatt, mert napi szinten "spórolnál" vele pár másodpercet :DDD lapok betöltésekor, amit sokszorosan visszahoz az Opera amúgy egyéb területeken :B

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz legiaap #17538 üzenetére

    Hmm, fura, hogy általános böngészésre is a Chrome-ot találod gyorsabbnak, nem csak betöltési idő tekintetében, én valahogy eddig akárhányszor használtam huzamosabb ideig a Chrome-ot, akármilyen gépen, valahogy mindig arra a megállapításra jutottam, hogy az Opera a hülyeségeivel és bugjaival együtt is még mindig a leggyorsabb jelenlegi böngésző (most itt a széleskörű beállítási lehetőségeket még nem említettem, mint az Opera egyik nagy előnyét). A Chrome-nak is van egy-két nagyon szimpatikus tulajdonsága, de saját tapasztalatom eddig az volt, hogy ugyan gyors, de nem annyira, mint az Opera.
    Na mindegy, a franc se tudja, mitől függ.

    ===============

    (#17540) hunfatal : nekem a Chrome GUI-jával önmagában nem lenne olyan nagy bajom. Csak az arra kipakolt beállítási lehetőségekkel van bajom (de elsősorban neked is, nem?). A Chrome ebben a tekintetben olyan, mintha valami kezdő böngésző lenne, aminél a többi beállítási lehetőség majd később jön, egyelőre nem implementálták, vagy legalábbis nincs hozzá tartozó GUI. A Firefoxtól kiráz a hideg, de ebben a tekintetben az is ezerszer jobb.
    A chrome://flags/-nél elérhető beállítási lehetőségek nagy része meg olyan, ami igazából érdemben az általános böngészési élményen rohadtul nem segít. Nem értem, miért kellett oda először kipakolni haladóknak való beállítási lehetőségeket, amikről a kezdők többségének fingja sincs, micsoda, mire való; ráadásul a felületet átszabni vele nem tudod. :U

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák