Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz RMZ250 #15260 üzenetére

    Mondom hogy el vagy tévedve, de nagyon.

    Kicsit olvass vissza, hátha megérted, hogy nem nekem kéne címezd a hozzászólásaid. És főleg nem többesszámban, mert nem kalákában megy a BIOS hackelés.

    Valakinek van egy problémája, megkérdezi, akkor annak próbálj meg segíteni, ne nekem. Köszi!
    ------------------

    Szerintem a PH-s fórumok, nem szakmai fórumok, hanem sokkal inkább közösségi helyek. Például ebben a topikban megosztjuk egymással a GTX460-al kapcsolatos tapasztalatainkat. Nem több ez mint a Nőklapjánál a háziasszionyok "receptek" fóruma. Tapasztalat csere.
    Lehet kérdezni, és erre vagy érkezik értékelhető válasz vagy nem. Az nem értékelhető kategória, hogy "nem jól csináljátok".

    A konkrét esetben:
    Szerintem nem azt kéne sugallni, hogy aki nem tudta visszaflesshelni a moddolt biost, az hülye, bezzeg neked elsőre is ment. Azt is próbáld elfogadni, hogy vannak fórumtársak, akik más műszaki előképzettséggel közelítik a garvesztést és működésképtelenséget okozható műveleteket.
    Például nem kötnek bármilyen áramfelvételű ventillátort a VGA kártya venticsatijára vagy ellenőrzés nélkül nem töltenek vissza egy BIOS-t, mit elötte olyan szoftverrel moddoltak, amely nem helyesen jelzi ki a főbb értékeket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák