Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Dyingsoul #2744 üzenetére

    Te nagyon ifjú harcos lehetsz ha még mindig ilyen vagány módon kajálod az összes marketinget és hájpot.... tudod-e,hogy kik szoktak első körben teszt példányokat kapni?Megsúgom azok akik jókat írnak,reklámot csinálnak.Az ilyen tesztekben mindig úgy és oda domborítanak amit éppen tesztelnek,gyártófüggetlenül... ezek az early tesztek erről szólnak,aki nem ír jót az a következő körben nem kap kártyát.
    Az én szememben az igazi tesztek azok amiket itt a fórumon pár lelkes emberke összedob amikor összemérik a kártyákat,azokat a kártyákat amik nem egy tesztbench asztalon hanem egy házba rakva mutatják meg a valós teljesítményüket,néha több órás tesztelés után... ezért is nem értem miért nem gurítanak itt páran már jóféle teszteket a 1080ról is amikor már van a topicban... ja de tudom miért időbe kerül... majd ha lesz itt a topicban 1070 és jobb lesz akkor majd ki lehet jelenteni amit te már megtettél,addig csak egy vélemény töled,ami nem biztos hogy így is van.

    (#2743) balint107

    És miért ne lehetne??Mert az agyon OCzott Ti még is olcsóbb???BTW nekem van egy olyan érzésem,hogy a 1070/1080ban nem lesz meg az a legendás OC ami a maxwellekben megvolt,és azon nem fog segíteni semmiféle egyedi PCB,mert már nagyon régóta voltage lockos az összes vga...

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák