Hirdetés

Aktív témák

  • Xamaya

    újonc

    ... Meglepetések napja ... Avagy: Már megint kedődik a kavarodás.

    Azt veszem észre, hogy egyes emberek mintha tudnák, hogy pont most lenne rájuk szükséged - sietnek, próbálnak segíteni, bátorítani. Ez most rettentően jól esik. :]
    Egészen jól vagyok, vidámka. Este megintcsak hajnalig tartó beszélgetésben volt részem, aztán sikerült is aludnom egy jót. =) Bár elterveztem, hogy ma le kellene feküdni korán, hogy hozzá szokjak a sulis napirendhez, de nem lesz megvalósítva, mert Manóm még sehol... Komolyan mondom agyamra mennek már a szakdolgozatok. /Csupán ez a hetedik.../ Jövő hét végefelé mehenék Pécsre Vele, de most csak gondolati síkon oldható meg a dolog. De viszont tavasszal elmegyünk kirándulni a hegyekhez, ez már biztos. =)
    Meg az is, hogy sokat tanulunk egymástól. Azt mondta tegnap, hogy csodálja az optimizmusomat, meg az akaraterőmet. Örültem neki. Végülis talán ez a két dolog az, amire általában én is büszke vagyok. Ha elhatározok valamit, akkor azt nem nagyon hagyom abba megvalósítás nélkül. :)

    * Jéé, találtam 3ezer forintot a toltartómban... Csak tudnám, hogy mire lett az oda félrerakva. Imádom ezt "fantasztikus" memóriámat. Dehát majd lesz vele valami. *

    Jocóval nem tudok mire jutni. Szerintem fogalma sincs, hogy mit akar. Délután azt írta, hogy "SZERET". Hogy most mi igaz belőle, azt már nem udom eldöneni. Mindenesetre hagyom, hogy gondolkozzon, és tiszta fejjel döntsön, ne pedig meggondolatlanul. Bár lehet, hogy nem lenne sok értelme próbálkozni a szívdarabkák össze ragasztgatásával, mikor már nincs meg a 100% bizalom... Sőt... talán még a 60% sincs meg. * Sajnálom. Tényleg. * Nem tudom, hogy mi lesz. Nem is akarom tudni. Majd mindennek eljön a maga ideje. Kivárom, hogy rendbejöjjön a szíve, és az esze.
    Ahogy Drága Zsuzsa mondta: " Bármit elérhetsz, mert te vagy Netti! " :))

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

Aktív témák