Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

Aktív témák

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz SocketA #44616 üzenetére

    www.hasznaltauto.hu

    Itt találsz párat, ami leállítja a motor üzemanyag-ellátását, ahogy írtam is. Az 1970-es Zsigulikon kívül szinte mindegyik ilyen, de azokba is létezett barkács megoldás. Aki olvasta anno a Hobby-Elektronikát, sok hasznos információval lett gazdagabb etéren.

    Nem tudom neked milyen autód van, de megpróbálhatnád helyesen olvasni, amit leírok. Nem a motort állítja le, hanem az üzemanyag-ellátást. Ez még az IFA-k dízelmotorjában is így van, a mechanikus adagolókban. Biztos vagyok benne, hogy az én TDI-mben is és a 200 lovas VR6-osomban is offon van az üzemanyag motorféküzemben. :P

    avman: nem a motor áll le, hanem elveszi tőle a vezérlés az üzemanyagot. Ez olyan, mintha megnövelné a motorféket, és az autó lendülete hajtja tovább kényszerüzemben a motort és minden segédberendezését.

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Aktív témák