Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarknessHope

    senior tag

    üdv mindenkinek
    fülhalhatókkal kapcsolatban szeretnék néhány kérdést feltenni.. és segítséget kérni a választásban..
    remélem belefér ez ebbe a fórumtémába: a cuccok amin zenét hallgatok képes fórumba szerintem kevésbé fért volna bele..
    nos konkrétan a Az MDA Vario II- pda-hoz szeretnék egy jó fülest elsősorban zenehallgatásra.. beszélgetés kevésbé fontos
    és a következő dilemmába vagyok.. a meglévő sima szétszedhető HTC headsetem fülhallgató része szétment. Egy sajnálatos balesetben az egyik fülhallgató hangszórója kiszakadt így egy sima fülhallgató v
    a HTC Kaiserhez való távirányítós headset közt vacilálok.
    leginkább az lenne a kérdésem hogy mennyire jó minőségű ez a htc verzió.. ja bocs erre gondolok:[link]
    fülhallgatók közül a sonykat néztem:
    Sony MDR-E 829 V (antracit) 3900ft
    Sony MDR-EX35LPB (Fekete) 4400ft
    Sony MDR-KE30LWB 4500ft

    no itt meg alapvetően azon problémába ütköztem hogy a tulajdonságokat olvasva rájöttem hogy nem is értem miről van szó pl mi jelentősége van ezeknek hogy #Érzékenység (dB/mW): 104,0
    # Mágnes : Neodímium (300 kJ/m3)
    # Impedancia (Ohm): 16,0
    v hogy
    16 mm-es a membránátmérő
    v 9 mm es meghajtóegység

    milyen az a kábelhosszúság-szabályozó?
    az adatokat a következő oldalról néztem.. révén ezen üzletben is tervezem megvásárolni a kiválasztottat 1-2 héten belül
    [link]

    bocs a túl sok kérdésér,t aki esetleg tud, ilyen témájú oldal linket is szívesen fogadok

    Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

Új hozzászólás Aktív témák