Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97950976

    törölt tag

    válasz #97950976 #20 üzenetére

    Ahogy látom sajnos nem valami népszerű a topic, de most egy érdekességet szeretnék megosztani erről az albumról. Sonus Faber Aida hangfalakon tesztelték a felvételt, ami már ultra high-end kategóriába sorolható.

    "A dalolós-gitározós számok már nem mutatnak újat, ezért másik korong, az elmaradhatatlan Pawnshop jazz buli kerül a lejátszóba. A bevezető jelenetnél, ahol minden jóval valóságosabban jelenik meg, mint megszoktam, és még azt is megállapítom, hogy az egyik néző vagy zenész hurutosan köhög, már újabb szuper jelzőkön töröm a fejem, aztán megszólal a zene – és megtörik a varázs. A zene kissé fakó, a dobok loudnesszesen szólnak és az egész valahogyan nem áll össze kerek egésszé. Egy világ törik bennem össze. Több mint húsz évig tévedésben éltem és azt hittem, hogy ez egy igazi jó felvétel. Pedig nem. Az Aida szintjéhez már nem elég jó. Vagyis ez így nem pontosan igaz, inkább az Aida azt mutatja meg, hogy általánosságban nem elég jó. A középszer maga. A vibrafonig még duzzogva elhallgatom, és ott feladjuk."

    Idézet forrása: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák