Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz pigsty #3975 üzenetére

    "Ez a ki be rakosgatás az akkuk miatt van, vagy...? még nem foglalkoztam wireless egérrel. Használat közben a vevőt ki kell húzni, ez nem olyan beépített antenna, mint a mobiloknál? "

    A vezetéknélküli egér áll egy egérből(ki gondolta volna :) )+egy usb-s vevőegységből.Íme Ha asztali géphez veszel wireless egeret, akkor nem kell a vevőegységet ki-be húzgálni. A linkben tárgyalt egereket laptophoz keresték és ott célszerű kihúzni a vevőegységet, mielőtt elrakják a hordtáskába a vevőegység épségének érdekében (kiállhat a laptopból és elpakoláskor eltörhet, ha nem húzzák ki). Bár már vannak olyan vevőegységek, amelyek csak minimálisan lógnak ki. [link]

    "Remélem a szaggatás, kihagyás, ha van, netezés közben nem zavaró, csak játéknál érzékelhető."

    Szerintem, ha nem elsősorban játékra kell egér, akkor wireless egér is szóba jöhet, de ha nagy gamer vagy, akkor talán vezetékes a neked való. Különben én nem észlelek olyan tüneteket a wireless egeremmel, mint amiket te felsoroltál. :(

    [ Szerkesztve ]

  • tthom

    senior tag

    válasz pigsty #3975 üzenetére

    Jaja, én is néztem Mediában is, de aztán hirtelen ötlettől vezérelve beugrottam a Saturnba is, ott csak úgy szabadon volt az egér, lehetett emelgetni. Azért írtam a két oldalsót, mert zavarónak nem zavaró, de sztem a jobb oldalit, ha jobb kezes vagy, esélytelen kényelmesen megnyomni.. Egyébként annyiból rosszabb, hogy nem töltős, tehát neked kell gondoskodni külön az elemtöltésről. Az MX700at este rádobtam, aztán reggelre tuti szép lassan feltöltötte. :)

Új hozzászólás Aktív témák