Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pigsty

    aktív tag

    válasz tthom #3973 üzenetére

    Ma megnéztem a rágcsálókat a MM-ban. Sajnos a LX8-at csak dobozban rakták ki. Viszonylag nagynak tűnt a többi 2-3k -s vezetékeshez képest, de még ez se óriási. Többször ráraktam a kezem a dobozra, ami körbe veszi az egeret, szerintem jó lesz. Talán lehetne 1 centivel hosszabb.
    Általában a többi nagy egér (Logitech soron) nekem túl van rakosgatva extrákkal, nagyon furcsa egy alap egérhez képest oldalanként az a sok kis apró gomb.

    Ezen a topicon korábban ijesztő dolgokat írtak (#2870) az LX8-ról, mondván, hamar kopik, romlik. :O Ez a ki be rakosgatás az akkuk miatt van, vagy...? még nem foglalkoztam wireless egérrel. Használat közben a vevőt ki kell húzni, ez nem olyan beépített antenna, mint a mobiloknál? (Jaj, micsoda szőke kék szemű kérdések ezek tőlem)
    Remélem a szaggatás, kihagyás, ha van, netezés közben nem zavaró, csak játéknál érzékelhető.

    Dupla ceruzás? Feszültség miatt?? Ehh, sztem 1 elem is bőven elég lenne, lehetne...
    az a baj, ami használható, nagyon drága nekem, de lehet, én vagyok a fifikás :D

    A Saturnban kézbe is vehetted azLX8-at? Fogásra milyen, mennyire esik kézre, azért az általad említett 2 oldalsó gomb nem zavaró?

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

Új hozzászólás Aktív témák