Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MadKet

    tag

    válasz zippofcy #3468 üzenetére

    Végül megvettem a DA-t, gondoltam adok neki egy esélyt a Copperhead leszereplése után. Igazából 1 hét használat után a következő a véleményem. (Egy Logitech Mx510 után)
    Kezdtem egy 1.09-es driver és az 1.27-es firmware frissitéssel, ugye ezek a legújabbak. Teljesen meg voltam vele elégedve, elsöre picit fura volt, de ugy gondolom hogy nagyon könnyen hozzá szoktam. A logitech nehezebb valamennyivel, mindig ugy éreztem hogy a súlya el van találva, de itt a Razernél a könnyebbség sztem mindenképpen előny. Gyakorlatilag CoD5 -el kezdődött a tesztelés, Zombi-s móka coop-ban. Nagy tetszett, röpködtek a fejesek :). Aztán váltottam Age of Conan -re(mmorpg), ugyis szinte csak ezzel jáccom mostanában, és itt kezdődött a probléma. A játék a következőt produkálta: 50-60 fps mellett amikor nézelődtem a kamerával jobbra balra, ugy szaggatott hogy teljesen játszhatatlan lett. Először persze nem az egérre gondoltam, úgyhogy végigjátszottam egy olyat hogy Win reinstall, elöször XP -re, aztán vissza Vista, hangkari, videokari driver, szal kb mindent kiprobáltam, de az egér fel sem merült. Próbáltam 1000Hz-en és 500Hz-en is. Aztán végül rájöttem hogy a régi confighoz képest az egér más. Visszapakoltam a MX510-et, és láss csodát, minden megy szépen simán. Ma még kiprobáltam az 1.08-as driverrel, azzal jónak tünik a játék, de nagyon gondolkodom hogy lecserélem inkább a DA -t egy MX518-ra, ha már igy megszivatott, nem kivánok még1x igy járni :) Bocs hogy egy kicsit off-ra sikeredett a vége, csak gondoltam érdekes info lehet driver szempontbol, hogy az 1.09-es igy beszivatott.

Új hozzászólás Aktív témák