Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred K.

    tag

    válasz whYz #3371 üzenetére

    hát van arcod az tuti :P
    csak nem tudom hogy az irígység vagy a korlátoltság süt belőled...
    nekem elég sokat számít a 4 plusz gomb és nem csak a játékban hanem a munkámban is mivel jelentősen csökkenti a ráfordított időt de nem valószínű, hogy a munkához bármi közöd is lenne :DDD

    mondjuk én nem merném megítélni 1 fórum hsz-után, hogy ki mekkora gémer mert tartogathat az élet meglepetéseket főleg azoknak akik ilyen okosnak hiszik magukat mint te...

    esetleg utánanézhetnél néhány FPS bajnokság díjainak...
    mert ott nem DA a nyeremény hanem C.S.
    kezdve az stinger egértől, a gamepadig vagy egérpadig de hát ez biztos a szervezők tudatlansága és borzasztó tájékozatlanok a gamer világban...

    talán annyi a végére hogy nem neveznék "noname"-nek egy olyan gyártót aki évek óta van a piacon csak a magyar forgalmazókoz nem jutott el oan 2 évvel ezelőttig
    ennek okát nem keresném de valószínű hogy a vásárlók beszűkült tudata miatt lehet merthát itt csak az a "márka" amit évek óta kapni lehet mert ugye az a minőség...
    meg a DA a gamer márka mert azt már 5 éve kapni lehet nálunk a Snipát meg csak 2

    ha mindenki ebből indulna ki akkor LEHEL hűtőgépen kívűl mást nem kapnál a műszakiban mivel csak az volt itthon kapható vagy 30 évig...
    amikor valaki meg a fórumozók előtt akar "vagizni"(istenem hény éves vagy te?;)) és ott növelni a saját önbecsülését az régen rossz
    de ha te ettől érzed magad különbnek másoknál hát rajta te ultrapró

    és én kérek elnézést amiért megtehetem hogy 5000nél többet költhetek egérre,+ 300nál többet egy egérpadra...ami néz is ki valahogy nem úgy mint egy alaktalan lapos krumpli :P
    vita lezárva részemről
    C.Snipa 4ever

    mod: off

    [ Szerkesztve ]

    a múltkor vettem egy pólót...Az volt ráírva: Balek!...csak tudnám mi került rajta 38500 forintba...

Új hozzászólás Aktív témák