Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz nyunyu #11851 üzenetére

    Jee, par ora szunet utan visszadugva a regi eger vevojet megszunt a problema. :C

    Ugy tunik tenyleg haldoklik a kedvenc patkanyom, mar netezes kozben is leragad masodpercekre a kurzor+ki-kihagy gombokat :O

    Par aprosag, ami feltunt az MX Revo 2007+-ban: kemenyebbre csereltek az oldalso+gorgo gombokat, joval hatarozott katt hangjuk van, mint a 2006-os elso szeriaban.
    Mivel a hibasan, alkatresznek vett 2006-osom gombjai is puhabbak, nem csak a most haldoklo fo egereme, igy az az eset kizarva, hogy 4 ev nyuzastol puhultak meg. Plane, hogy a gorgo balra/jobbra billentest egyaltalan nem hasznalom

    Elektronikailag komolyabb elteres nincs a ket eger kozott: egyedul az akku csatlakozojat csereltek allorol fekvore.
    Akku visszajelzo piktogramm valtozasarol multkor mar irtam, plusz az akkutarto kapott egy fem pantot, igy akkor sem tud elmozdulni az akku, ha erosebben az asztalhoz vagja valaki az egeret.
    Ez a 2006-nak gyenge pontja volt, ha kimozdult az akku a helyerol, akkor meghalt az eger :(

    Bal+jobb gomb persze maradt az L altal 10 eve hasznalt, nemszeretem kinai Omron D2FC-F szeria.
    Elotte a dobozos L egerekben japan D2F-F volt, OEMekben meg noname Zippy

    Szoftveres elteres meg csak addig volt, amig a c:\users\nyunyu\appdata\roaming\logitech\setpoint\user.xml-ben ki nem csereltem a 2006-os eger azonositojat a 2007+-era. :))

    Viszont a gyari kinai mikorkapcsolokkal surgosen kezdenem kell valamit, mert baromira nem tetszik a masik egeremben levo kapcsolokhoz kepest dupla kemenyseguk+hangjuk.
    Mivel tavaly 10 japan D2F-01F-et vettem, igy meg 3 MX Revora futja a raktarkeszletbol :DD

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák