Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozzer888

    addikt

    válasz lcee79 #12404 üzenetére

    az a bolt azt is mondta, hogy nincs itthon rendes Canon szerviz :DDD

    ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

  • MC Pite

    veterán

    válasz lcee79 #12404 üzenetére

    Nekem már régebb óta van, (egy hónapja) viszont korábban próbálgattam pár gépet pár obival. Mindig az aktuális nagyszenzoros bridge (nem ultrazoom) volt a viszonyítási alap, és annyival sosem voltak előrébb amennyivel drágábbak voltak(kis alpha vmi nagyátfogású sigmával, 350d/400d/450d 18-55el, k-x 18-55el, d90 18-200al, de azt mindig csak sötétben használtam). A 18-105el az első pár kép után is úgy tűnt hogy ez már döfi. A G2-vel együtt teszteltem, 14-42es obi volt rajta, de a panával megegyező gyutávon is a gépen is szemmel látható mélységélességbéli előnye volt; nem beszélve arról hogy végre az első kitobi amire egyértelműen azt mondhattam hogy jobb mint a fujié, ez már beretvált; élvezet volt monitoron visszanézni :K . Kíváncsiak a #12331-ben leskelődhetnek.
    Persze minden relatív, de árához képest szerintem egy nagyon korrekt kis obi sztem. És sokaknak kiváltja a telét is, így egy obival elvannak. (Én is így terveztem... De sajnos még a panán belekóstoltam kicsit hogy milyen 50/1,8as obival fényképezni. Ha ezt nem teszem, most nem rendeltem volna meg az 1,8G-t)
    Megjegyzem itt most biztos megint megköveznek a m43os topikosok, de ne is számolják ki hogy hány fé előnye volt papíron a pentaconnak a saját (pana/oly) olcsóbb fixeikhez képest; mert amire tegnap ráizgultam asszonynak (saturnos kiárusításból) palacsintás gf3+pancakere; nem sok köze lehet ahhoz a kombóhoz, ahol nyitott állapotban még a szenzor sarkait sem takarja el :D. Tudom, vannak többért jobb fixek, de csak a nem drágák kerülnek a látómezőmbe sajna...

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák