Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palfitom

    félisten

    válasz Nobbigstein #93767 üzenetére

    Szia,

    Csak olyan procival tudod elvégezni a frissítést, amit felismer a lap a rajta lévő BIOS-szal, tehát a 3200G-vel nem fog menni nagy valószínűséggel.
    A "nagy valószínűséggel" azt jelenti, hogy nem tudjuk milyen BIOS van az adott lapon, amit meg fogsz venni.
    Ellenőriztesd a bolttal a BIOS-t, és ha szükséges, akkor kérj hozzá frissítést!

    Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

  • Paxker315

    addikt

    válasz Nobbigstein #93767 üzenetére

    B450M Pro4: mind a SoC VRM mind a Vcore VRM elég hatékony hűtőbordákkal van ellátva, a SoC VRM 3 fázisú (GB: 2). Ha szeretnéd az IGP-t és CPU-t is "túlhajtani", akkor egy jó lapnak számít a Pro4. A giga mondjuk talán minőségibb részegységekből áll.

    Más ( Milka 78 & bárki, aki ért hozzá):
    MSI B450 A-pro max oázisban 30400 ft, ami azért a Tomahawk max-tól lényegesen olcsóbb. Az MSI B450 Gaming Plus MAX pedig 31ezer ft alatt van iWay-en, szintén vastagon olcsóbb a Tomatol.

    Milyen hátránya származhat valakinek, ha az A-pro v Gaming Plus maxot választja Toma helyett? Én azt hittem, durván hasonló lapok, hasonló VRM hűtéssel, komponensekkel, s főképp' dizájnelemekben térnek el. De elbizonytalanítottak, igaz, evidenciát nem szolgáltattak. [link]

    nem vagyok a "spóroljunk alaplapon" megközelítés híve, de, fölöslegesen többet fizetni sem látom értelmét egy nem (sokkal) jobb lapért cserébe. Miben nyújt jóval többet a Toma a GP-szal v A-pro-val szemben? :F

    és, ha már mikroATX B450 kérdés volt: hová tűnt a B450M Gaming Plus? aprón néha-néha felbukkan pár példány, általában ugyanazon az áron, mint boltban volt, cserébe használt& gari sem teljes idejű már. :D

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Új hozzászólás Aktív témák