Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antibazsi

    aktív tag

    válasz FefeeX #717 üzenetére

    Köszi a válaszokat!
    Jobban visszaolvastam és találtam is egy fórumtársat akinek ugyanilyen gépe van, vele megpróbálom felvenni a kapcsolatot. Amúgy én is azt gyanítom,hogy egy régebbi driver kellene, csak szükségem volt egy kis megerősítésre mielőtt nekiállok kísérletezgetni. :) Bár másiktól meg azért félek,hogy utána a többi game nem fog menni. :( Jó lenne ha driverekre lenne valami szoftveres váltogató.
    Amúgy a játék nagyon tetszik, sokkal jobban mint az előző, bár van egy-két dolog amit megtarthattak volna a régi rendszerből. Ami pl. nagyon szúrja a csőrömet,hogy bármely várban "kivehetem" az egész birodalom seregét. De végülis nem is lenne ez nagy baj, ha feltételként figyelembe venné hogy mely várakban van teleport és csak a teleporttal rendelkező várak termelését lehet azonnal megvásárolni. De a várankénti toborzás + karaván sokkal reálisabb és izgalmasabb volt, szvsz.
    A varázstornyok is iszonyatosan hiányoznak nekem, és így baromi kevésnek tartom a lvl30 korlátot,hogy a varázslatokat is tapasztalati pontokért tudunk csak megtanulni.Így nincs lehetőség félistent kreálni, aki tudja az összes legerősebb varázslatokat és más képességekben is brutál. ;]
    Na mindegy majd megszokom....ha végre tudnék újra játszani. :)

    Üdv, Balázs

Új hozzászólás Aktív témák