Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz fecus #102020 üzenetére

    nekem is utána kell nézni, mi van az ersténél, most havi 4 ezret fizetek a szupernulláért.

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

  • Moleman

    addikt

    válasz fecus #102020 üzenetére

    Meg lehet oldani közel ingyen is, csak bonyolultabb/hosszabb ideig tart.
    KP felvét szempontjából hátrányos a közös számla, mert 2×150k helyett csak 1 jár havonta, de Curve-vel így is megoldható lehet elég ingyenes kp felvét. + a Curve megoldja a második kártya problémáját is.
    Utalásra én belföldön is Revolutot használok, néha 3-4 napig is eltart, de legalább ingyen van.
    A csoportos beszedésről nem tudok nyilatkozni, mindent online fizetek, ingyen.

    Így a folyószámlán csak beérkező pénz és kártyás fizetések jelentkeznek, ami díjmentes (a pénztári/ATM befizetés viszont már pl a CIB-nél fizetős!).
    A számlavezetés a Gránitnál feltétel nélkül ingyenes, OTP/CIB-nél havonta be kell érkeznie minimálbérnek megfelelő összegnek, akkor ingyenes. Tehát kötelezően csak a 3-4 ezer forint éves kártyadíjat kell kifizetned, bárhol is bankolsz, minden más megkerülhető, extrém fillérkúrással, minimális kényelmetlenséggel. :D

  • Kobe

    veterán

    válasz fecus #102020 üzenetére

    Raiffeisen Gold 2.0, regebben CIB online, de voltam CIB magnifica is, azzal kb az online kivezetese utan barmelyiket nulla forintossa lehetett tenni, eleg volt ha benyogod a magnifica bankarnak telefonon hogy akkor egyeztessunk idopontot, jonnel szamlat zarni es hopp maris nyilik a kivansagkosar es repulnek a szamlakedvezmenyek
    erstenel is van valami kedvezmenyes csomag csak nem jut eszembe a neve, es meg OTP nel is lattam olyat ami utalasnal egy keretosszegig korlatlan darabszamban ingyenes asszem

    es akkor ezek a publikus csomagok, de ott vannak mellette a rengeteg cegnel elerheto dolgozoi kedvezmenyes csomagok, amikhez cashback promo is jar sokszor, es amik valamilyen klubon / szovetsegen keresztul ks elerhetoek

    most unicreditnel minden nullas csomag van, ingyenes gold kartyaval + biztositassal, ingyenes EUR utalassal meg tokom tudja mivel, korlatlan szamu ingyenes kp felvettel, pont 0ert
    de asszem axioma ugyanezt a csomagot megtalalta valamilyen szervezeten keresztul is kothetonek megtalalta es ugy lett neki

    tenyleg erdemes szetnezni, akar munkahely intraneten vagy ugyintezovel alkudozni mert lehet faragni es gyongyszemeket talalni.
    Szerintem ugy nagyjabol 6 eve nem fizettem semmilyen hazai bankkoltseget, talan egy rovid ideig a CIB online fix 400 ftjat, es meg revoval vagy curvel sem kell baszodni
    revot egyedul KP EUR felvetelere es EUR valtasra hasznalom neha, minden masra van / volt / lesz tok ingyenes megoldas magyar banknal

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák