Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szandu91

    újonc

    Sziasztok! Azért fordulok hozzátok, mert tavasszal szeretnék egy új okostelefont venni (tudom, ez roppant meglepő :D).. de a legnagyobb problémám.. de úgy érzem, hogy túlságosan elfogult vagyok, azonban amivel elfogult vagyok sem felel meg igazán... (szóval marhára válogatós vagyok..) :)

    Felállítottam egy sorrendet a tulajdonságokat illetően és arra jutottam, hogy szeretném, ha:
    - 8, de inkább 16 giga tárhellyel rendelkező masina lenne (htc wildfire s folyton könyörög, hogy szabadítsak fel helyet..)
    - nem ragaszkodom a jó fényképezőhöz, mert úgyis "jó lesz a facebookra" képek készülnek telefonnal, de azért nem vetném meg ha nem csak 4 megapixeles lenne.
    - mindenképpen valami nőiesebb (tehát nem csak fekete színben kapható) modellt keresnék...
    - árkategóriát illetően a nagyon maximum ilyen 70-80 ezer ft körül mozog.
    - androidhoz azért ragaszkodnék.. tetszenek a Nokiák külsőre, de a Windows nem az én asztalom telefonon.. :\

    Elfogult vagyok a HTC-k irányában, mert a Wildfire s nagyon jól összerakott telefon, imádom a kinézetét.. HTC one-t is nézegettem, de azért annyi pénzt meg nem adnék ki telefonra, bármennyire is szép és okos. :)

    Nagy örömmel venném, ha valaki segítene rajtam és esetleg ajánlana egy-két telefont.. elolvastam már szinte minden mobiltesztet, de mindegyikben találtam olyat, ami nem tetszik :D hátha más tud ajánlani olyat, amit még nem láttam :) Köszönöm szépen előre is! ;)

  • szandu91

    újonc

    Sziasztok!

    Köszönöm a tippet, megnéztem a HTC Desire 500-at, tetszik is, csak sajna T-mobile-nál nem kapható...
    Aztán közben olvasgattam és nézem most az LG Optimus F6-ot... én is vennék belátható időn belül tv-t is.. és tök jó, hogy lehet hozzá használni...
    Viszont.. 8 giga belső tárhely... ez nem kicsi? Jó, nekem a wildfire hamar megeszi a belső tárhelyet, pedig alig van rajta alkalmazás....
    Amire használnám: netezés, e-mailek, videók, filmek nagyritkán... főleg zenehallgatás, játékok (azért ebből 7-8 db biztos...) ... erre elég a 8 giga? soha többet nem akarok találkozni azzal az üzenettel, hogy kevés a tárhely, szabadítsak fel helyet....

    Köszi a segítséget! ;)

Új hozzászólás Aktív témák