Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok bocsi-bocsi, hogy ide teszem fel a kérdésemet y570 tulaj vagyok.
    Szeretnék garanciát bővíteni, valaki csinált már innen a topikból ilyesmit?

    ezen a lenovo oldalon indulnék beszéltem a call centerrel, azt mondták amíg van élő garim a laposomra, addig bármikor meghosszabbíthatok :)
    Addig el is jutottam, hogy kosárban a +3éves depotos garibővítés (azért depotos, mert a call centeres mondta, hogy háztól-házig MO-on nem lehetséges)

    Kérdésem az lenne, hogy innen hogyan tovább? van valami amazonos fizetési lehetőség, van valami másik, de itt elakadtam

    esetleg priviben is írhat valaki, ha nem szeretne "topikot szemetelni"

    köszönöm előre is a segítséget

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    rendelkezem egy y570es i3 procis laptoppal, mely az a legnagyobb proci ami ebbe a gépbe beletehető? annyit tudok, hogy i7, de abból is láttam több félét

    tudtok esetleg segiteni ebben?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz zsolt19900 #13455 üzenetére

    aazért vetődött fel bennem a kérdés, mivel tv-re kitéve (normálisan csak a tv-n van kép és igy fullhd felbontás) be-be akadnak a filmek, amikor pedig csak tükrözöm a kijelzőt akkor csak hd a felbontás, akkor nem

    ezért cserélném le a procit, valami olyasmire amiben nem hd3000 van, ilyen létezik ebbe a gépbe?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    y570est nyúzok már évek óta nagy megelégedéssel, az éves során került bele +ram +ssd stb. stb. de procihoz is hozzá szeretnék nyúlni
    annyi tanácsot kaptam a múltban, hogy tdp-t nagyon nézzem meg

    amennyiben most egy i3 proci van benne (2350es) akkor egy i7 2620as tud hozni valamit a gép sebességén még, vagy teljesen felesleges?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    egyszer kétszer kapirgáltam a témát, de ismét előjött a proci csere gondolata

    most i3 2350van az y570emben, de sajnos azt veszem észre, hogy hdfilmnél tv-n nézve elég sokszor fent van 100%on a proci terheltség és ezt a venti hangján és működésének ütemén is hallom, észreveszem sajnos

    ez ellen -józan paraszti eszemmel gondolkodva- lehet tenni azzal, hogy veszek a gépbe egy nagyobb procit? -így az kevésbé fog járatódni és melegedni!?

    tényleg 1-2x kaptam már tanácsot tőletek, de még mindig nem stimm, hogy érdemes-e illetve, hogy melyik az a proci amit "legnagyobbként" bele lehet venni

    visszaolvastam-kerestem + a neten is körbejártam, azt írtátok és írták ott is, hogy "brutál" i7et csak alaplapcserével lehetne eszközölni rajta, mivel nem támogatja a "brutál" darabokat a lapkakészlet

    ugyan ez a gép kijött i7-tel is csak nem tudom pontosan, hogy melyikkel és hogy az hozna-e változást legalább ezen a téren, hogy ne izzadjon mindig vért szerencsétlen gép....

    ezt találtam elvileg ez a lapkakészlete most ha itt bemegyek a bal oldalon található "Compatible products" részbe ott elég sok procit felsorol.... ezek közül mindegyik vehető? és lesz ebben valami változásom? szóval nem pörög annyira és nem "visít" a ventije?

    köszi előre is a segítséget

    szerk: találtam egy ilyen listát is hát ha ez is segítség

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák